Fish with Attitude – Akwarium osobowości!

Modne jakiś czas temu było instalować sobie akwarium na komputerze w postaci wygaszacza ekranu – doglądać ich co jakiś czas. Dziś ta moda zaczyna pojawiać się na tabletach, razem z tą aplikacją!

unnamedCARDW0QR

Fish with Attitude to symulator akwarium przygotowany przez studio Crowdstar Inc., twórców gier kierowanych głównie dla dziewczyn. Jednak z tą gierką jest trochę inaczej. Do dyspozycji zostaje oddane nam akwarium, w którym mamy swoje rybki. Na sam początek nie ma ich za wiele, jednak powoli będziemy zdobywać nowe odmiany. Każda z rybek ma własną osobowość – mamy więc ryby nieśmiałe, wesołe, czy też niegrzeczne i bardzo śmiałe. Różne kombinacje osobowości będziemy uzyskiwać poprzez krzyżowanie ryb, które już posiadamy. Jednak nic nie jest za darmo, za wszystko musimy zapłacić. Wysyłamy zatem nasze zwierzątka na poszukiwania. W odmętach piasku naszego akwarium ryby znajdują elementy dekoracyjne, które podnoszą wartość naszego akwarium lub unnamedCAL029AUsprzedane zasilają nasze konto. Możemy też sprzedawać zduplikowane ryby, lub te okazy, które nam się już znudziły. Możemy też używać do tego pereł – waluty premium, która jak zwykle jest rzeczywiście płatna. Dzięki niej możemy przyśpieszyć czas pozostały do skrzyżowania nowej ryby, czy też odnowienia poziomu tlenu.

Technicznie gra wygląda ładnie, nasze ryby reprezentują swoją postawą swój charakter, przy okazji wywołując uśmiech na twarzy gracza. Animacje są płynne i dopracowane, a rysunkowa oprawa dodaje grze uroku i sprawia, że ta jest bardziej przystępna dla młodszych graczy. Dźwięki mogłyby być lepsze, jednak nie ma na co narzekać.

Jeżeli szukacie akwarium do swojego telefonu, powinniście sprawdzić tą aplikację.

Ocena AppsBlog to 5/10.

Fish with Attitude do pobrania za darmo z Google Play

Zakłady bukmacherskie

Back to top button