Survival Run with Bear Grylls – runner dla fanów programów Discovery

Kojarzycie pana, który nazywa się Bear Grylls? Tak, to ten, który często pojawia się w Discovery, je węże, robi sobie koce ze skór zwierząt, a także tworzy potrzebne narzędzia z tego, co napotka na swej drodze. Dlaczego postanowiliśmy wspomnieć o Brytyjczyku ze Szkoły Przetrwania? Powód jest prosty: jakiś czas temu w Google Play i AppStore pojawiła się poświęcona mu gra mobilna.

W grze Survival Run wcielamy się w postać wspomnianego Beara Gryllsa, a naszym zadaniem jest uniknięcie spotkania z groźnym, dzikim niedźwiedziem grizzly oraz jego wspólnikami zamieszkującymi różne zakątki świata.

Rozgrywka w opisywanej produkcji wygląda podobnie jak w popularnym Tample Run. Głównego bohatera widzimy zatem zazwyczaj z tyłu, zbieramy po drodze porozrzucane złote monety i – rzecz jasna – unikamy różnego rodzaju przeszkód oraz skręcamy w odpowiednie miejsca.

Początkowo wydawało nam się, że F84 Games postanowiło stworzyć klon hitu od Imangi Studios. Po paru chwilach spędzonych nad grą zmieniliśmy jednak swoje zdanie. Okazało się bowiem, że w Survival Run nie biegamy wciąż po tych samych planszach, a przygotowano dla nas kilka lokacji, w których poza bieganiem przed siebie przychodzi nam także skakać ze spadochronem czy pływać kajakiem, co sprawia, że gra nie robi się szybko zbyt monotonna.

Oczywiście, w aplikacji nie zabrakło również różnego rodzaju misji do wykonania. Dział z achievementsami zawiera całkiem pokaźną liczbę zadań, co powinno spodobać się tym, którzy nie lubią gier, gdzie bez większego celu biegnie się przed siebie.

Plusem Survival Run jest bez wątpienia także jego synchronizacja z usługą Game Center (w przypadku wersji na iOS), dzięki której możemy porównywać swoje wyczyny w grze z tym, co osiągają inni gracze.

Mobilną produkcję z Panem Bearem Gryllsem w roli głównej pobrać można z Google Play i AppStore. Jest ona darmowa, tak więc jeżeli jesteście fanami wszelkiego rodzaju runnerów, z całą pewnością powinniście ją wypróbować!

Ocena AppsBlog.pl: 4+/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button