Tanks – zarządzaj swoją armią czołgów

Jesteś fanem gier strategicznych, który lubi od czasu do czasu zmierzyć się w wirtualnym świecie ze swoimi znajomymi? Jeżeli tak, to produkcja o nazwie „Tanks” na pewno przypadnie Ci do gustu. Tym bardziej, że ciężko jest znaleźć w sieci naprawdę dobrą grę dostępną na urządzenia pracujące na mobilnym systemie Windows Phone.

Mimo iż gry z czołgami w roli głównej kojarzą nam się raczej z typowymi strzelankami, produkt studia Panic Arts udowadnia, że także i gry strategiczne mogą świetnie wykorzystywać motyw opancerzonych pojazdów służących armiom w czasach wojny.

Aplikacja „Tanks” na tle innych gier strategicznych w Marketplace wyróżnia się przede wszystkim trybem multiplayer. Tak naprawdę gra wieloosobowa jest jedyną opcją udostępnioną w opisywanym przez nas produkcie. Jeśli więc rzadko korzystacie w telefonie z internetu, to raczej powinniście poszukać na naszym blogu innej gry od tej od Panic Arts.

No dobrze, zaprezentowaliśmy już w sposób ogólny „Tanks”, tak więc czas teraz przejść do konkretów. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji jesteśmy poproszeni o podanie e-maila. Ów adres będzie później służył naszym znajomym do szukania nas w grze, co niezwykle ułatwia rozgrywkę.

Gdy już przejdziemy etap swego rodzaju rejestracji, otrzymamy możliwość stworzenia własnej gry sieciowej bądź dołączenia do już istniejącej. I tutaj rozpoczyna się tak naprawdę właściwa zabawa.

Po znalezieniu przeciwnika, naszym oczom ukazuje się jedna z ośmiu plansz, na których musimy rozbudowywać (istnieje możliwość dokupienia nowych czołgów) i zarządzać naszymi pojazdami w taki sposób, by pokonały one sprzęt naszego wroga. Oczywiście, łatwiej jest to napisać niż zrobić. Możecie nam jednak wierzyć, że z biegiem czasu zdobędziecie doświadczenie, dzięki któremu będziecie w stanie „niszczyć” nowicjuszy w dosłownie kilka minut.

„Tanks” do pobrania jest z Marketplace zupełnie za darmo. Słów zachęty skierowanych do fanów strategii multiplayer nie musimy więc już chyba pisać ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button