Switch – prosta gra w kosmicznym klimacie

Gra „Switch” to kolejna propozycja dla tych użytkowników Androida, którzy nie posiadają wydajnych sprzętów, a mają ochotę pograć w coś, co wyciągnie ich z wiru nudy życia codziennego. Jeżeli więc szukasz aplikacji prostej i jednocześnie zapewniającej dość niecodzienną rozrywkę, z pewnością produkcja studia Atomicom przypadnie Ci do gustu.

Switch należy do tych gier, o  których zasadach niewiele trzeba pisać. Wystarczy bowiem jedno proste zdanie i każdy już dobrze wie, o co właściwie chodzi.

A więc do rzeczy: w opisywanej przez nas produkcji sterujemy statkiem kosmicznym. Naszym zadaniem jest zmienianie torów jazdy, kiedy na tym, na którym obecnie się znajdujemy, napotkamy przeszkodę.

Wszystko brzmi oczywiście nieskomplikowanie i sama gra stworzona przez Atomicom faktycznie taka jest, jednak nie oznacza, to że można w nią grać z zamkniętymi oczami. Początek naszej kosmicznej podróży może i nie jest wymagający, lecz z każdym przebytym przez nas metrem, statek przyspiesza, co oznacza, że gorzej jest omijać znajdujące się na torach przeszkody.

Niestety, opisywaną przez nas aplikację można potraktować jedynie jako ciekawą propozycję dla tych, którzy nie lubią rozbudowanych produkcji. W grze Switch nie mamy bowiem żadnych leveli czy zadań do wykonania, co jest bez wątpienia jej dużą wadą.

Musimy także napisać o tym, że Switch w żaden sposób nie zachwycił nas grafiką czy efektami dźwiękowymi. Być może twórcy gry stwierdzili, że w produkcjach tego typu najważniejsza jest chwilowa rozrywka. A szkoda, bo gdyby nieco zmodyfikować Switch-a naprawdę mógłby on stać się hitem Android Marketu.

Mimo że w naszym opisie podaliśmy sporo wad gry od Atomicom, warto jest ją zainstalować (LINK) przetestować. Chociażby z racji tego, że jest za darmo i nie stracimy żadnych pieniędzy, gdyby całkowicie nie przypadła nam do gustu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button