Galaxy S Advance – nowy smartfon od Samsunga

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Samsunga oraz jego serii galaktycznych urządzeń – już wkrótce na świecie rozpocznie się sprzedaż najnowszego smartfona Galaxy S Advance, który zawierał będzie między innymi dwurdzeniowy procesor oraz 4-calowy ekran Super AMOLED.

Stworzenia kolejnego produktu z linii Galaxy bez wątpienia można było się spodziewać, biorąc pod uwagę jak dużym zainteresowaniem na całym świecie cieszy się do dzisiaj model Galaxy S oraz jego następca. Czytając jednak zapowiedzi najnowszego smartfona od Samsunga, ma się wrażenie, że południowokoreański gigant nie zastosował w swoim najmłodszym dziecku nic, co mogłoby nas zaskoczyć.

Galaxy S Advance – poza wspomnianym już przez nas procesorem oraz ekranem- będzie posiadał tylny aparat z lampą błyskową i matrycą 5 MPx (możliwość nagrywania video w jakości HD) oraz przednią kamerę 1,3 MPx. Z informacji zamieszczonych w sieci można dowiedzieć się także, że nowy telefon Samsunga wyposażony zostanie w 768 MB pamięci RAM oraz 8 bądź 16 GB pamięci wbudowanej, którą będzie można rozszerzyć o kartę microSD (do 32 GB).

Co ciekawe, w najnowszym smartfonie wyprodukowanym przez południowokoreańską firmę, postanowiono zastosować również baterię o pojemności 1500 mAh,  a więc taką samą, co w pierwszym modelu z serii Galaxy S.

Pisząc o Advance nie można zapominać też o tym, że będzie on pracował na systemie operacyjnym Android. Niestety, póki co jedynie w wersji 2.3.6 (Gingerbread) z TouchWizem.

Na razie nie wiemy, ile będzie kosztował Samsung Galax S Advance. Wiadomo natomiast, że najpierw trafi on na rynek rosyjski, a dopiero później będzie dostępny w pozostałej części Europy oraz innych kontynentach.

Więcej szczegółów dotyczących nowego galaktycznego smartfona dowiemy się najprawdopodobniej na wkrótce rozpoczynających się w Barcelonie targach Mobile World Congress.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button