NIGHTBIRD TRIGGER X – bieganina i trafianie do celu

Może Wam się wydawać, że trafienie do celu nie jest niczym trudnym czy skomplikowanym i raczej powinno być głównym zadaniem w grach dla dzieci. Grając w NIGHTBIRD TRIGGER X przekonacie się jednak, że strzelanie pistoletem do odpowiedniego miejsca jest nie tylko trudne, lecz można by rzecz nawet – piekielnie trudne!

W NIGHTBIRD TRIGGER X wcielamy się w postać białego ludzika z czerwonym szalikiem, który biega po futurystycznie wyglądających budynkach z pistoletem i stara się dotrzeć do serca globalnej sieci. Tak jak wspomniałem we wstępie, zadanie to wcale to prostych nie należy. Każdy poziom musimy bowiem ukończyć w 60 sekund.

Limit czasowy to jednak nie najważniejsze utrudnienie. Najważniejszym jest sam system rozgrywki. Otóż, aby dojść do kolejnego etapu w danym poziomie musimy strzelać do pewnego czerwonego światełka, laseru… cóż, zwał jak zwał. Po prostu trzeba tam trafić, co wcale nie jest proste, gdyż na naszej drodze do celu stają różnego rodzaju ruchome przeszkody.  Im więcej strzałów będziemy potrzebowali do skutecznego”rozprawienia” się z etapem, tym gorzej.

Oprawa audiowizualna gry NIGHTBIRD TRIGGER X bardzo przypadła mi do gustu. Mimo braku trójwymiaru, produkcja wygląda bardzo dobrze. W nowoczesnym, skomplikowanym świecie przedstawionym w grze można się dosłownie zakochać. A w dźwiękach? Te są dość specyficzne, ale przez kilka minut nie są specjalnie wkurzające.

NIGHTBIRD TRIGGER X do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button