Swamp Attack – obroń chatkę przed atakami dzikich zwierząt

Swamp Attack wcielamy się w postać mężczyzny, który z uporem maniaka stara się obronić swoją posiadłość przed atakami zwierząt, które nadchodzą od strony wody. Wśród niebezpiecznych stworzeń, należy wyróżnić krokodyle, oraz dziwne żółwie, które wbrew pozorom nie są takie powolne.

Główny bohater produkcji od Out Fit 7 trzyma w ręku strzelbę, którą bardzo spokojnie operuje. Co kilka chwil musi przeładowywać magazynek, by móc bronić się dalej. Ulepszając swoją broń, jest w stanie rozprawić się z nawet najbardziej drapieżnymi stworami.

Jak widać na obrazku wyżej, spotykamy się nie tylko ze znanymi z niebezpiecznych zachowań zwierzętami, ale także z pozornie spokojnymi, jak wydry. W początkowej części zabawy, musimy pokonać chodzące krokodyle. Wystarczy wykonać po dwa strzały na każdego z nich, aby powalić wielkie potwory.

Za pokonywanie kolejnych wrogów, otrzymujemy punkty doświadczenia, oraz bonusowe produkty, umożliwiające szybkie zabicie przeciwnika. Wśród nich znajdziemy między innymi dynamit, czy koktajl mołotowa. Gra składa się z ponad 50 leveli, podzielonych na 3 epizody.

Można obyć się bez mikropłatności. Za zabijanie przeciwników, otrzymujemy poza punktami doświadczenia, pieniądze. Mamy szansę użyć ich do ulepszania broni, zaopatrzenia się w materiały wybuchowe, czy kupowania nowych elementów umożliwiających obronę. Do obrony służą między innymi drewniane belki, którymi można zasłonić okna, barykady, kolce, czy metalowe blachy.

Z zakupem broni trzeba będzie trochę poczekać. Wymiana sprzętu na nowy wymaga zarobienia sporej ilości pieniędzy. Pierwszego zakupu można dokonać za 15 tysięcy monet. Doraźnie można się zabezpieczyć ulepszeniami obecnego karabinu Tu ceny zaczynają się od 100 złociaków.

Z mojego doświadczenia wynika, że takie gry są bardzo wkręcające. Kiedy zaczęłam zabawę, nie byłam do końca przekonana. Okazało się jednak, że grywalność jest wysoka, a możliwości ulepszenia postaci bardzo duże. Jeżeli więc przepadacie za grami z kategorii tower defense, myślę, że możemy aplikację wstawić do tej właśnie grupy.

icon
Swamp AttackOutfit7 LimitedGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button