Fame City – zostań największą gwiazdą w mieście!

Fame City jest grą (moim zdaniem dla dziewczynek), w której wcielamy się w postać młodej i pięknej dziewczyny, która stara się osiągnąć sukces w najnowocześniejszym mieście na świecie. Bohaterka jest modelką, ale stara się zdobyć pracę w branży aktorskiej. Z pomocą swojego kolegi, podróżuje po okolicznych klubach i agencjach, w celu wykazania się swoimi umiejętnościami.

W produkcji studia MovieStarPlanet możemy siedzieć godzinami. Na początku musimy znaleźć pracę, by móc kupić sobie nowe ciuszki. W nowym ubraniu ma większe szanse na zdobycie roli w reklamie.

Nasz nowy przyjaciel jest bardzo pomocny. Uda mu się znaleźć nam tanie mieszkanie, które możemy dowolnie umeblować. Aby móc udać się do sklepu meblowego, musimy najpierw zarobić odrobinę pieniędzy. Przede wszystkim musimy zadbać o kanapę, by móc spokojnie odpoczywać po ciężkich dniach pracy.

Drugim zadaniem jest wybranie na casting do agencji. Nigdy nie mamy gwarancji, że uda nam się pozytywnie przejść przez kolejne etapy, dlatego bardzo ważne jest ćwiczenie poszczególnych umiejętności. Po otrzymaniu scenariusza, powinniśmy ćwiczyć, ile tylko damy radę. Za wypełnianie kolejnych misji, otrzymujemy pieniądze, specjalne ikonki dumy, oraz energię, dzięki której jesteśmy w stanie pracować.

Jak wiadomo, praca aktora nie jest zbyt prosta i często tylko chwilowa. Należy zadbać o to, by nasza podopieczna znalazła coś stałego. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie się w knajpie i robienie bardzo prostych dań. Niestety – wymaga to zapasu energii. Na szczęście młody organizm bardzo szybko się regeneruje, więc w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie osiągnąć maksymalny odpoczynek.

W klubach znajdziemy przyjaciół, dzięki którym nasze możliwości się zwiększą. Postój taksówek jest pod nosem, więc w każdej chwili jesteśmy w stanie pojechać do najnowszego zlecenia.

Podsumowując: dość ciekawa i rozwinięta aplikacja, która przyciągnie prawdopodobnie większość dziewczynek w wieku 5-12 lat. Autorzy mogliby popracować nad ruchomością postaci (wszędzie po prostu stoi i średnio na jeża jest ruchliwa). Polecam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button