Summer Girl Makeover – full serwis kosmetyczny

Przyszła kolej na Summer Girl Makeover, czyli grę, w której nie musimy wykazywać się praktycznie żadnymi umiejętnościami – wystarczy klikanie na oślep po ekranie, aby klientki salonu piękności wyładniały. Aplikacja dla małych dziewczynek, lub dla mało ambitnych graczy.

make2

Po otwarciu gierki, wyskakuje nam sto pięćdziesiąt cztery reklamy. Gdy uporamy się ze wszystkimi krzyżykami, zauważamy, że mamy do wyboru trzy opcje: Spa, Make Up oraz Closet. Uruchamiamy tą, na którą obecnie mamy ochotę – przykładowo – Spa. Po zamknięciu kolejnych piętnastu reklam, możemy zabrać się do pracy.

Naszym zadaniem jest odnowa biologiczna klientki. Na ekranie ukazuje nam się młoda dziewczyna z owiniętym na głowie ręcznikiem. Kiedy zamkniemy kolejne trzy reklamy, zauważamy pasek dolny, na którym widnieją wszystkie niezbędne przedmioty, których możemy użyć do upiększania.

make3

Początkowo myjemy twarz naszej klientce wodą z płynem, dzięki czemu staje się czysta. Kolejny krok to nałożenie maseczki. Gdy pozbędziemy się nadmiaru różowej papki, mamy szansę pomalować bohaterce twarz na niebiesko (?), i udekorować oczy plastrami pomarańczy. Końcowy etap stanowi regulacja brwi, wyciskanie syfów z twarzy i makijaż (chlapnięcie farbą po twarzy). Na tym nasze zadanie się kończy. Po zamknięciu tysięcznej już reklamy, możemy powrócić do ekranu głównego, gdzie wypróbować możemy dwa pozostałe zabiegi: make up i closet.

Podsumowując: reklamy, reklamy i reklamy. Tej aplikacji podziękujemy.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 1/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button