Danicing Baby, czyli tańczący bachorek

Podczas gdy dorośli zajęci są swoimi codziennymi obowiązkami, dzieci potrafią robić niestworzone rzeczy. Nie wierzycie? Gra o nazwie Dancing Baby powinna Was do tego przekonać!

W Dancing Baby przychodzi nam wcielić się w postać słodkiego bachorka ubranego w pieluchę, którego marzeniem jest zostanie zostanie najlepszym tancerzem świata. Jak wiadomo nie od dziś, trening czyni mistrza. Niestety, rodzina głównego bohatera gry nie jest pozytywnie nastawiona do pasji dziecka. Cała zabawa polega więc na tym, by tańczyć, kiedy nich z domowników tego nie widzi.

Sterowanie uproszczone zostało do minimum. Kiedy chcemy, by dzieciaczek zaczął tańczyć, po prostu przytrzymujemy ekranu. Jak się pewnie domyślanie, kiedy chcemy, by przestał wykonywać swój taniec, po prostu puszczamy palec z wyświetlacza.

Pierwsze levele nie sprawiają problemów. Im dalej, tym zadanie robi się coraz trudniejsze. Poza mamą pracującą w kuchni, pojawia się jeszcze czytający gazetę tata, rysująca obrazki siostra i śpiący kotek. Oczywiście, i na nich są pewne sposoby. Jakie? Spróbujcie sami się tego dowiedzieć ;)

Oprawa audiowizualna Dancing Baby nie powaliła mnie na kolana. Wizualnie gra prezentuje się, według mnie, zbyt pikselowo. Ścieżka dźwiękowa jak na grę związaną z tańcem też nie jest czymś specjalnym. Cóż, dobrze, że chociaż rozgrywka jest w miarę oryginalna i godna polecenia.

Dancing Baby za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button