Style Update – moda na dziś!

7257ff7d-ef1b-4d96-acc9-039f41781490Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata mody? Nie musisz już trudzić się z wyszukiwaniem odpowiednich blogów, wystarczy, że ściągniesz tę aplikację a moda sama zapuka do Twoich drzwi! Be stylish!

Wunderman Polska jako grupa programistów, stworzyli już bardzo dużo aplikacji dostępnych na Windows’a Phone. Wszystkie z nich zebrały dobre oceny od wielu użytkowników.

Style Update to aplikacja dla ludzi modnych i stylowych, którzy uwielbiają czytać i oglądać serwisy dotyczące ubrań, butów czy też dodatków, które aktualnie są na topie. Ten dodatek na smartfona to zbiór najnowszych wpisów blogowych, które możemy przeglądać bez konieczności uruchomienia przeglądarki internetowej.  Wpisy pochodzą z pięciu wybranych blogów : Maffashion, Jestem Kasia, Charlize Mystery i Cajmel.

Zaraz po włączeniu aplikacji mamy możliwość wyboru najnowszego wpisu ze wszystkich blogów. W każdej chwili możemy odświeżyć tę tablicę aby przekonać się czy na pewno nie przeoczyliśmy jakiejś nowinki. Kolejna ze stron aplikacji zawiera odnośniki do wybranych blogów. Jest to możliwość przeczytania czegoś na temat jego autorki oraz zobaczenia wpisów pochodzących tylko z tego źródła.

Pod względem technicznym aplikacja sprawuje się bardzo dobrze. Wpisy są czytelne, przejrzyste. Poruszanie się po tym dodatku nie sprawia problemu i jest to dobre rozwiązanie kiedy pod ręką nie mamy możliwości szybkiego sprawdzenia, co nowego słychać na danym blogu.

Jest to przydatny dodatek dla wszystkich kobiet, które chcą być na bieżąco z trendami modowymi lub chcą zaczerpnąć inspirację do tworzenia własnych stylizacji.  Brakuje tu tylko bloga dla mężczyzn ;)

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

Zakłady bukmacherskie

Back to top button