AppShopper – lepsza strona AppStore’a

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o aplikacji AppSales, dzięki której użytkownicy Androida mogą dowiadywać się o promocjach w Google Play. Z racji tego, że sporo naszych Czytelników korzysta również z iOS-a postanowiliśmy też ż i dla tego systemu znaleźć jakiś ciekawy program do przeglądania zasobów sklepu z aplikacjami oraz wszelakich promocji cenowych. I tak właśnie natrafiliśmy na AppShopper, o którym postaramy się napisać Wam więcej w dalszej części tego wpisu.

O ile wspomniane przez nas AppSales służy przede wszystkim do przeglądania promocji, o tyle AppShopper zostało stworzone zarówno do wygodniejszego szukania interesujących nas aplikacji, jak i informowania o wszelkiego rodzaju okazjach cenowych.

W programie z tego wpisu znajdziecie kilka zakładek. Jedna z nich, to jest Popular, służy do przeglądania najczęściej pobieranych mobilnych produkcji. Można tu, oczywiście, oglądać produkty z wszystkich kategorii albo też wybrać jedną, akurat w danym momencie nas interesująca.

AppShopper doskonale spisuje się również jako narzędzie do odkrywania mobilnych, nieoszlifowanych jeszcze diamentów. Do tego typu działań służy zakładka „What’s New”, która przez nas jest chyba wykorzystywana najczęściej.

Jeśli chodzi o sprawę promocji cenowych, to w tej kwestii należy skorzystać z tzw. Wish List (po naszemu: lista życzeń). Do niej dodajemy wszystkie produkcje, którymi jesteśmy zainteresowani i gdy tylko któraś z nich zostanie przeceniona, aplikacja automatycznie nas o tym poinformuje. Niby nic wielkiego, ale niekiedy umożliwia nam zaoszczędzić kilka złotych na jednym tytule.

Oczywiście, w programie nie zabrakło też wyszukiwarki oraz zakładki „My Apps” służącej nam do powiadamiania o wszelakich aktualizacjach narzędzi, które mamy zainstalowane na swoim urządzeniu.

AppShopper pobrać można z AppStore za darmo. Co najważniejsze, jest on uniwersalny, a więc możecie z niego korzystać na każdym urządzeniu z iOS-em.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button