AppSales – teraz nie ominie Cię już żadna promocja

Na łamach naszego blogu staramy się informować Was na bieżąco o większych promocjach cenowych organizowanych przez deweloperów w Google Play. Wiadomo jednak, że niektóre oferty specjalne nie są wybitnie reklamowane, a poza tym my też jesteśmy ludźmi i czasami możemy coś przeoczyć. Dlatego właśnie, jeśli należycie do miłośników wszelkiego rodzaju przecen, zachęcamy Was do pobrania interesującej aplikacji AppSales, którą niedawno przetestowaliśmy, a o której postaramy się napisać Wam coś więcej w dalszej części tego wpisu.

Osoby czytające nasz blog w miarę na bieżąco, dostrzegli zapewne to, że w ostatnim czasie w sieci organizowanych jest coraz więcej wszelkiego rodzaju promocji. O ile ofert z okazji 4 lipca raczej spodziewali się wszyscy, o tyle tych z okazji najdłuższego dnia w roku już raczej nie. Dlatego właśnie wydaje nam się, że powinniście zaopatrzyć się w AppSales, gdyż jest to narzędzie naprawdę godne uwagi dla każdego fana wyprzedaży.

Opisywany w tym wpisie program jest swego rodzaju sklepem z aplikacji, w którym znaleźć można tylko i wyłącznie przecenione narzędzia mobilne oraz gry. Już po pierwszym uruchomieniu AppSales wyświetla nam się lista ostatnio dodanych promocji. Ekran główny pokazuje nam jedynie produkcje przecenione w ostatnich 4 dniach, co jednak nie oznacza, że nie możemy na nim przeglądać również bardziej archiwalnych okazji.

Poza zwykłą listą wyprzedaży w programie dostępna jest również opcja, dzięki której możemy zawęzić nasze kryteria wyszukiwania promocji, a więc wybrać, czy chcemy przeglądać aplikacje przecenione tylko o 20% czy może o aż 80.

Jeśli chodzi o sam wygląd AppSales, to stoi on raczej na dość zadowalającym poziomie. Również na samo działanie funkcji  przeglądania opisów i screenów z wybranych produkcji nie można narzekać, bowiem wszystko łudząco przypomina nieco zmodyfikowany sklep Google Play.

Mobilne narzędzie z tego wpisu pobierzecie z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli lubicie kupować okazyjnie różnego rodzaju produkcje, to na pewno tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button