Reiner Knizia’s City of Secrets Skyline – ciekawa gra logiczna (konkurs)

Przeglądając ofertę gier dostępnych w AppStore, czasem ma się wrażenie, że niczego oryginalnego nie można już znaleźć w gąszczu lepiej lub gorzej wykonanych podróbek. Ostatnio właśnie tego typu stan dopadł i nas. Na szczęście bardzo szybko się z nim pożegnaliśmy, a wszystko to dzięki polskiej grze Reiner Knizia’s City of Secrets Skyline, która udowodniła, że gatunek produkcji logicznych potrafi jeszcze zaoferować coś nowego i interesującego.

Opisywana przez nas w tym wpisie produkcja jest, tak jak już wspomnieliśmy, grą logiczną. Nie znajdziecie jednak w niej żadnych klocków do składania czy też diamentów do układania w jednym rządku. Być może będziecie tym faktem trochę zszokowani, ale Reiner Knizia’s City of Secrets Skyline przede wszystkim skupia się na…rozmieszczaniu budynków.

Ogólnie rzecz biorąc, w produkcie Aidem Media zadaniem gracza jest poukładanie mniejszych bądź większych domów w taki sposób, by były one widoczne z perspektywy konkretnej kamery. Musimy zatem ustawiać mniejsze budynki przed większymi i – co ciekawe – uważać na to, by w jednym rzędzie nie ustawić domków w tym samym kolorze.

Początkowo przechodzenie dostępnych plansz wydawało nam się bardzo proste. Szybko okazało się jednak, że zbyt pochopnie oceniliśmy poziom trudności gry, co poskutkowało tym, że musieliśmy korzystać z podpowiedzi. MKXJMX7KRRNR Niestety, te okazały się dostępne jedynie w określonej liczbie. Za każde kolejne trzeba było płacić, co trochę nas rozczarowało i raczej nie zareagowaliśmy na to zbyt pozytywnie.

Mimo całej tej sprawy z mikropłatnościami, nie możemy w  żaden sposób narzekać na Reiner Knizia’s City of Secrets Skyline. Oprawa audiowizualna aplikacji została przygotowana w naprawdę profesjonalny sposób, a i liczba dostępnych leveli jest w niej – według nas –  wystarczająca (56 poziomów o czterech stopniach trudności) do tego, by się dobrze bawić.

Polską grę logiczną od Aidem Media można pobrać z AppStore za €1.99. Warto? Jeżeli jesteście fanami gier logicznych i nie boicie się nowych wyzwań, to z całą pewnością tak!

UWAGA!  Dzięki uprzejmości studia Aidem Media, możemy obdarować Was jednym kodem promocyjnym, umożliwiającym bezpłatne pobranie  Reiner Knizia’s City of Secrets Skyline. Kod zostanie ukryty gdzieś w tym wpisie około godziny 14. Zapraszamy do zabawy!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button