Car Wash & Design – odpicuj swoją brykę

Czujecie zamiłowanie do majsterkowania przy samochodach? Jeżeli tak, aplikacja o nazwie Car Wash & Design powinna przypaść Wam do gustu. Gierka skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych Czytelników appsblog.pl. Myjcie, polerujcie, woskujcie, a następnie malujcie i ozdabiajcie swoje auta. Pokażcie, na co Was stać!

W grze wcielamy się w postać właściciela myjni i salonu samochodowego. Z czegoś ohydnego, tworzymy prawdziwe dzieła. Wyobraźcie sobie, że do warsztatu wjeżdża paskudny, brudny samochód. Jego właściciel pragnie, by auto wyglądało, jak wyprowadzone z salonu. Cóż więc macie począć? Bierzecie do ręki gąbkę, myjecie dokładnie auto, spryskujecie wodą, wycieracie ściereczką a na koniec dopieszczacie zabłocone felgi. Kiedy samochód będzie wyglądał ,,jak człowiek”, możecie przekazać go do myjni automatycznej.

Skoro za sobą mamy już wszystkie etapy mycia, przychodzi czas na zabawę w artystyczne tworzenie. Do dyspozycji graczy oddano różne kolory farb, jakimi można pomalować wierzch auta, naklejki, które mogą zdobić całość, bądź część pojazdu, a także dodatkowe ozdoby w postaci lizaków, czy nawet pieluch. Jeżeli dojdziecie do wniosku, że maszyna wygląda tak, jak chcieliście, wypuszczacie ją na trasę i oglądacie dzieło z każdej możliwej strony. Moim zdaniem apka sprawdzi się świetnie w rękach małych chłopców, w których ojcowie chcą zaszczepić miłość do motoryzacji.

Pobierz Car Wash & Design za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button