AppSale – promocje w AppStore #7

Skończył się lipiec, ale nasz cykl AppSale trwa nadal. W dzisiejszym odcinku oznaczonym szczęśliwym numerem siedem zaprezentujemy Wam…siedem produkcji, które w najbliższych dniach można pobierać w promocyjnych cenach ze sklepu AppStore. Przygotowaliśmy coś zarówno dla fanów szybkich samochodów, łamigłówek, skoków do wody i strzelanek. Zainteresowani? W takim razie zachęcamy do lektury wpisu.

 

airattack1. Air Attack 1945 – strzelanka, w której wcielamy się w pilota samolotu wojennego walczącego w jednej z bitew powietrznych II wojny światowej. Nasz cel jest prosty: musimy niszczyć wszystkie maszyny wrogów, jakie staną nam na drodze.

W trakcie gry do przejścia mamy sześć zróżnicowanych misji. W każdej z nich podstawowym zadaniem jest zdobywanie jak największej ilości punktów. Autorzy gry przygotowali trzy poziomy trudności.

airattack1

Do dyspozycji oddano w Air Attack ponad 80 rodzajów broni i przeciwników. Dano nam także możliwość wyboru samolotu, którym sterujemy. Przygotowano wirtualne modele takich klasycznych maszyn jak P-47, P-38, F4F, LA-7, Spitfire oraz P-51.

Gra kosztuje na co dzień $1,99. Obecnie pobrać ją można z AppStore za darmo.

 

badpig2. Bad Piggies – jedno z mobilnych dzieci studia Rovio odpowiedzialnego za serię Angry Birds. W grze naszym zadaniem jest skonstruowanie pojazdu dla tytułowych świń.

Produkcja zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Charakteryzuje się przede wszystkim wysokim poziomem trudności, oryginalną oprawą dźwiękową i dość ciekawym wyglądem.

Bad Piggies ostatnio testowaliśmy dwa tygodnie temu. Wpis o grze znajdziecie >TUTAJ<

Aplikacja przed promocją kosztowała $0,99. W chwili obecnej jest bezpłatna.

 

house3. House Photo Locator – By Address – ciekawe narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli przekonać się, jak wygląda dom na wybranej przez Was ulicy. Dom kuzyna, który przechwala się swoim majątkiem? Proszę bardzo! A może apartamentowiec, w którym mieszkają celebryci? Również i z tym aplikacja sobie poradzi.

Korzystanie z programu jest proste. Wpisujemy interesujące nas miejsce i czekamy na zdjęcia. Poza krajem, miejscowością i ulicą, musimy podać także numer domu.

House Photo Locator pozwala nam na zachowanie ulubionych miejsc. Niestety, zdjęcia umieszczone w programie nie są niczym innym, jak kopią obrazków ze Street View.

Aplikacja jest póki co darmowa. Jeżeli jednak nie zdecydujecie się na jej pobranie w najbliższym czasie, będziecie musieli zapłacić za nią w AppStore niecałego dolara.

 

findit4. Simply Find It – najprościej rzecz ujmując, gra w szukanie różnic. Zabawa polega na wskazywaniu elementów, które nie są identyczne na dwóch bardzo podobnych do siebie obrazkach.

Do dyspozycji mamy kilka trybów gry. Poza klasycznym, w którym gramy na czas, mamy jeszcze zabawę z lustrzanymi odbiciami, a także rozgrywkę typowo dla relaksu.

Liczba plansz przygotowanych dla graczy jest całkiem spora. Być może Simply Find It nie zapewni Wam rozrywki na kilka dni, ale może być ciekawą odskocznią w momencie, gdy dopadnie Was śmiertelna nuda.

Jeszcze do niedawna w AppStore gra kosztowała $1,99. Obecnie jest darmowa.

 

stickman5. Stickman Cliff Diving – gra z czarnym, prostym ludzikiem w roli głównej. Zabawa polega na skakaniu do wody z różnych wysokości. Każdy skok to trzy zadania do wykonania.

Gra stworzona przez Heiko Hufnagla opisywana była przez Maksa na łamach AppsBlogu kilka miesięcy temu. Jak wypadła w naszym teście? Przekonajcie się sami.

stickman1

Jeżeli nasz test przekonał Was do pobrania kolejnej produkcji ze Stickmanem, radzimy się pospieszyć. Na co dzień gra kosztuje w AppStore $0,99 i tylko przez krótki czas jest za darmo.

 

bilard6. Real Pool 3D – trójwymiarowy bilard, dzięki któremu nie trzeba wychodzić z domu, by móc dobrze bawić się w wbijanie bil do kieszonek. Gra dostępna jest na iPhone’y, iPady oraz iPody.

Do naszej dyspozycji oddano trzy tryby gry: 8-ball, 9-ball i UK 8-ball. Sterowanie powinno przypaść do gustu każdemu, kto nie lubi prostych gier. W Real Pool 3D nie ustalamy bowiem jedynie siły uderzenia, lecz także kąt pod jakim uderzamy bilę, dzięki czemu mamy większy wpływ na kierunek ułożenia kija.

Ciekawą opcją dostępną w aplikacji jest możliwość nagrywania swojej gry, a następnie jej odtwarzania. Warto także wspomnieć o trybie gry dla dwóch osób na jednym urządzeniu.

Gra kosztuje na co dzień $0,99. Obecnie pobrać ją można z AppStore za darmo.

 

vehicles7. Emergency Vehicles 911 Call – gra samochodowa, w której wcielamy się w postać kierowcy jednego z trzech pojazdów służb uprzywilejowanych w ruchu drogowym.

Do wyboru mamy samochód policyjny, kartkę pogotowia oraz wóz strażacki. Początkowo twórcy aplikacji zmuszają nas do wypróbowania jedynie auta policyjnego. Dopiero z biegiem czasu otrzymujemy możliwość jazdy pozostałymi środkami transportu.

vehicles1

W grze naszym zadaniem jest unikanie pojazdów, tak aby nie spowodować wypadku. Dodatkowo, każdy zjazd poza wyznaczoną drogę skutkuje utratą panowania nad kierownicą wirtualnego pojazdu i wybuchem.

Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru. Wbrew temu, co może się wydawać na pierwszy rzut oka, nie jest takie proste.

Samochodówkę można pobrać z AppStore za darmo. Jest to wyjątkowa okazja, gdyż do tej pory gra kosztowała $0,99

 

To już wszystko w tym odcinku AppSale’a. Kolejny w następnym tygodniu. Jakie gry z wyżej wymienionych postanowiliście pobrać? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat poszczególnych produkcji i całego cyklu :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button