Pillow Fight – walka poduszkami.

Próbowaliście kiedyś walczyć na poduszki? Całkiem niezła zabawa jeśli robimy to z przyjacielem ale kiedy do akcji wkraczają straszliwe upiory, ta niewinna gra kończy się tragicznie.

Pillow Fight to jedyna aplikacja wydana przez CSullivan_205. Może powinniśmy się cieszyć, że nie wydali na świat więcej gier podobnego typu. Dlaczego? Sam się przekonaj.

d8afacc6-6223-40b3-81a8-64c90abca682

Kierując się nazwą, możemy wywnioskować czego dokładnie dotyczy fabuła gry. Otóż, jesteśmy sobie pewną dziewczynką na białym materacu, która lata sobie w przestrzeni kosmicznej i zabija poduszkami nocne koszmary. Brzmi niebywale, prawda? Naszym zadaniem jest zabicie jak największej liczby czarnych i nieokreślonych potworów zanim te nas okrążą i pogrążą w rozpaczy końca gry.

Sterowanie odbywa się oczywiście za pomocą dotyku. Jednak z powodu czy to niedopracowania czy nieumyślności, geniuszem będzie ten kto nie da się pokonać przez co najmniej 10 sekund. Otóż, sterowanie jest niezwykle kiepskie i praktycznie uniemożliwia dokładne zabijanie potworów.

f587036d-fee9-4d52-b94e-ffd97c0c66ca

Przejdźmy do grafiki. Można by śmiało rzecz, że jest rodem wyciągnięta z Paint’a. Banalna i prosta. Granatowe niebo, namalowane gwiazdki i chmury robione sprayem. Ponadto nasze stwory są czarnymi kałamarnicami, ośmiornicami bądź po prostu nieokreślonymi istotami polującymi na łóżko. Muzyka jest jak spokojna, senna i łagodna. W porównaniu do części wizualnej jest całkiem niezła.

Jeśli przeszukując najodleglejsze zakątki miejsca z darmowymi aplikacjami natraficie na tę grę, unikajcie poduszkowej wojny z daleka. Jeśli jednak znajdzie się osoba chcąca posiadać owe zjawisko na smartfonie, nie mogę zrobić nic innego jak zachęcić do wypróbowania!

Ocena: 2/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button