Pocket Trains – chciałbym być, kolejarzem…

Jakie są i jak funkcjonują Polskie Kolejne Państwowe, w skrócie PKP, wie doskonale każdy. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że zarządzanie kolejami wcale do prostych rzeczy nie należy. Na szczęście, w Google Play można znaleźć gry takie, jak Pocket Trains, które przypominają o tym na każdym możliwym kroku.

W Pocket Trains przychodzi nam stworzyć własne kolejowe imperium, zarabiać ogromne pieniądze i tak dalej, i tak dalej. Wbrew pozorom, zadanie proste nie jest. Początki nie zawsze wychodzą, a nawet jeśli już uda nam się nieco „wybić”, budowanie imperium zajmuje naprawdę sporo czasu.

Przygodę w opisywanej grze zaczynamy na Starym Kontynencie. Z biegiem czasu możemy rozszerzać naszą działalność na innych kontynentach. Przewozić możemy różnego rodzaju towar, za który dostajemy odpowiednie wynagrodzenie. Warto jednak pamiętać, że nie od razu Kraków zbudowano. Tak więc, niech na początku kasa nie uderzy Wam do głowy – grajcie rozsądnie, by zbyt szybko nie zbankrutować.

Stopień rozbudowania jest jednym z plusów Pocket Trains. Kolejną zaletą jest bez dwóch zdań oprawa graficzna. Pikselowe pociągi, ludziki, menu – aż chce się grać, grać i grać bez końca! Jeżeli zatem 8-bitowe produkcje Was nie przerażają, a szukacie gry na więcej niż kilka minut, znaleźliście w tym wpisie to, czego szukaliście.

Pocket Trains do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button