Private Calculator – sejf w formie…kalkulatora

Chcieliście kiedyś ukryć jakiś dokument w swoim iPhonie, lecz nie znaleźliście aplikacji, która zrobiłaby to w należyty sposób? Nie jesteście zatem jedynymi, którym polecić mogę dyskretny „kalkulator” o nazwie Private Calculator.

Aplikacje szyfrujące dane zamieszczone w smartfonie mają to do siebie, że nie są dyskretne w takim stopniu, w jakim powinny. No bo co to za dyskrecja, jeśli program nazywa się „Hide my Secrets”, a jego ikonką jest kłódka? Żaden. Na szczęście ktoś wpadł na pomysł, by stworzyć Private Calculator. Narzędzie naprawdę bardzo przydatne i nierzucające się w oczy.

Jak działa opisywane narzędzie? Przede wszystkim warto wspomnieć, iż na pulpicie prezentuje się jako „Mój Kalkulator”. Jeżeli więc już ktoś postanowi włączyć Wasz telefon, by w nim doszukać się jakichś sekretów, możecie być pewni – do narzędzia liczącego zajrzy w ostatniej kolejności.

Po uruchomieniu Private Calculator jesteśmy poproszeni o podanie kodu numerycznego. Oho, pierwszy znak, że jest coś nie tak. Nawet jeśli jednak ktoś hasło odgadnie, później nic więcej nie znajdzie. Kalkulator potrafi liczyć, jak każde inne narzędzie tego typu. No chyba że na jego klawiaturze znów podacie tajemny kod. Wtedy dopiero oczom ukazują się ukryte dokumenty. Sprytne, prawda?

Apka z tego wpisu kosztuje w AppStore €1,79. Czym jednak jest kilka złotych w porównaniu z potrzebą ukrycia jakiegoś sekretu, prawda?

Private Calculator do pobrania za €1,79 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button