Bears vs. Art – wkurzony miś

Pewien milioner postanowił postawić wielką galerię sztuki w miejscu, gdzie znajduje się leśny dom niedźwiedzi. Zwierzęta zdenerwowały się okropnie i postanowiły pokazać facetowi gdzie raki zimują. Z naszą pomocą mają okazję na zemszczenie się na podłym człowieku. Bears vs. Art to fantastyczna łamigłówka, w której zajmujemy się… niszczeniem dzieł sztuki.

vdaa

W Bears vs. Art wcielamy się w rolę niedźwiedzia, którego celem jest zniszczenie obrazów, oraz rzeźb. By dobrze wykonać misję, należy przestrzegać wskazanych zasad. Te w każdym levelu są inne. Czasem trzeba unicestwiać gości, innym razem ich omijać. Zawsze jednak powinno się zwracać uwagę na ilość pozostałych nam ruchów i upływający czas.

Miś jest wielki i ciężki. Kiedy wskażemy mu kierunek ruchu (dotykając widocznych na planszy strzałek), przemieści się z prędkością światła w miejsce, na którym może się zatrzymać (np. ściana). W momencie natknięcia się na obraz, przyjdzie nam zniszczyć go własnoręcznie, poruszając pazurami po ekranie, niczym nożem w Fruit Ninja. Dopiero takie rozprawienie się z dziełem sztuki umożliwia przejście do następnego eksponatu.

vadv

Nasza postać może się uczyć. Za zebrane gwiazdki ulepszamy poszczególne umiejętności niedźwiedzia (np. szybkość, inteligencję, ruchy itp.). Pieniążki przydają się do zakupów strojów.

Raz dziennie możemy wykorzystać bonus w postaci skipnięcia dowolnego poziomu. Mamy także okazję na zdobywanie prezentów i branie udziału w różnych zabawach.

dva

W mojej opinii, gra autorstwa studia Halfbrick spełnia wszystkie oczekiwania dotyczące łamigłówki. Jest wciągająca, zawiera całą masę zagadek, oferuje power-upy i dają szansę na rozwijanie swoich umiejętności.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Bears vs. ArtHalfbrickGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button