Swift Revenge – lataj, omijaj, zwyciężaj!

Nie bawią Was gry, w których musicie przesadnie myśleć? Rozbudowane produkcje sprawiają, że strasznie boli Was głowa? Swift Revenge – podobnie jak i mnie – powinien przypaść Wam do gustu. Szczególnie, jeśli lubicie spędzać czas przed wszelkiego rodzaju runnerami, czyli mówiąc wprost – lubicie gry niemające końca.

Mimo że autorzy większości runnerów nie zaprzątają sobie głowy fabułą, gracz ślęczący nad Swift Revenge doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co musi osiągnąć. Co to takiego? Dorwanie Doktora Kruka, szalonego naukowca, który postanawia zniszczyć naszą piękną planetę. Niby nic, ale warto o tym wspomnieć, bo dość miałam już ciągłego biegania czy latania bez jakiegokolwiek sensu.

Rozgrywka w opisywanej produkcji wygląda nieco inaczej, niż w innych grach tego typu. Nie biegamy tu z dołu na górę, lecz latamy i to z góry na dół. W trakcie naszej przygody musimy omijać wszelkiego rodzaju przeszkody, używać zakupionej broni i starać się bić własne rekordy.

Wspomnianą broń można kupić za żetony zbierane w levelach. Sklepik z wirtualnymi gadżetami jest naprawdę dobrze wyposażony, tak więc jeśli jesteście fanami tego typu dodatków, na pewno Swift Revenge pod tym względem Was nie zawiedzie.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną i sterowanie, cóż, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Gra wygląda naprawdę bardzo fajnie, a sterowanie…proste jak barszcz. Akcelerometr i jeden przycisk – może być coś łatwiejszego? ;)

Swift Revenge TYLKO W TEN WEEKEND do pobrania za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button