Stress Baal – odstresuj się ze smartfonem

Jeżeli żyjecie w ciągłym biegu i odczuwacie stres, koniecznie powinniście zapoznać się z aplikacją o nazwie Stress Baal. Produkcja dostępna jest zarówno na Androida, jak i na iOS i obecnie – w obu przypadkach za darmo. Czerwona kulka jest w stanie opanować nerwy? Zdecydowanie tak :)

eqfeq

Główną bohaterką gry jest czerwona fasolka, przyjmująca chwilami postać kilki. Generalnie rzecz biorąc, cała zabawa polega na tym, by robić z ,,czerwonym” wszystko, na co mamy ochotę. W konsekwencji machamy palcem po ekranie, przerzucając jego małym ciałkiem, uwalniając się tym samym od wewnętrznego napięcia.

Nie wiem na ile apka ,,da radę”. Ja się bawiłam całkiem dobrze, posłuchałam zabawnych dźwięków wydawanych przez głównego bohatera i kilka razy wybuchłam śmiechem. Czy o to chodziło? Chyba tak.

eqf

Z pewnością spokojnie możemy pobawić się ze swoim smartfonem, popykać palcem w ekran i … w zasadzie tyle. Jeżeli liczycie na długoterminową grę – nie oszukujcie się – w Stress Baal nie znajdziecie zbyt dynamicznej rozrywki. To typowy uwalniacz stresu w formie aplikacji na smartfona :)

efq

Apka do tej pory była płatna na urządzenia z iOS-em, lecz obecnie dostępna jest za friko. Na Androida jak było, tak jest – zero złotych. Polecam zestresowanym :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button