Sky – Ketchapp tym razem na piątkę

Ketchapp ma to do siebie, że raz jest na samej górze, a raz spada na dno jeżeli chodzi o poziom aplikacji mobilnych. Tym razem muszę przyznać wysoką notę na styl i wykonanie dzieła o nazwie Sky. Jeżeli jesteście ciekawi co wspomniane studio wykombinowało w tym tygodniu, koniecznie śledźcie dalszą część wpisu :)

qefe

Gra wygląda bardzo ładnie i grafika w niej zastosowana pieści oczy. Mogę spokojnie powiedzieć, że zarówno ścieżka dźwiękowa, jak i wizualizacje są dosłownie per-fek-cyj-ne :)

Na początku swojej przygody wcielamy się w rolę żółtej figury, której celem jest pokonywanie wszelkich betonowych przeszkód i zbieranie rozsypanych na drodze pieniędzy. Z czasem, wraz z rozwojem gry, zdarzy się rozdzielenie jednej postaci na kilka. Oznaczać to będzie mniej więcej tyle, że jednocześnie zmuszeni zostaniemy do sterowania np. czterema kwadratami w tym samym czasie :) Na szczęście porażka jednego nie oznacza katastrofy dla reszty :)

wefew

Kiedy tak sobie pędzimy po zamglonej planszy i zbieramy pieniążki, możemy z czasem w sklepie dla gracza dokupić nowych bohaterów. Wśród nich znajdą się serduszka, jabłka i inne. Wszystko za wirtualną walutę.

ewqfeq

W aplikacji dzieje się wiele i niewiele. Ciągle skaczemy, lecz im dłużej tkwimy na tej samej planszy, tym trudniejsze zadania stawiają przed nami autorzy. W tym tygodniu zdecydowanie polecam Wam dzieło studia Ketchapp ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button