Stormfall: Rise of Balur – mroczny świat starożytnej magii

Gra rozpoczyna się od monologu mającej czym oddychać… Amelii. Kobieta wita nas i informuje o przyznanej nam misji. Naszym celem jest zgromadzenie ludności, a następnie przekwalifikowanie jej w żołnierzy do walki przeciwko złu. Stormfall: Rise of Balurcastle to produkcja strategiczna z gatunku MMO, więc możecie być pewni, że nie zabraknie w niej epickich starć, oraz ciągłej rozbudowy imperium.

Co tu dużo mówić – produkcja osadzona jest w starożytnym, iście magicznym klimacie. Od początku czujemy otaczający nas mroczny i owiany tajemnicą świat. Imperium Stormfall zostało zniszczone. Na nas spadł obowiązek wcielenia się w rolę odnowiciela. Poza zwykła zabawą w ,,Boba budowniczego”, przyjdzie nam toczyć walki PvP, rekrutować podwładnych i zgarniać nagrody za wykonane misje.

Pierwsze zadania są oczywiście banalne (np. wybudowanie farmy). Kolejne jednak przysparzają więcej trudności. Walutami w grze są złote monety, srebro, mięso, oraz diamenty.

Kryształy są ekskluzywne i zdecydowanie należy je oszczędzać. Co prawda dają wiele możliwości (w tym przyspieszanie robót budowlanych, czy kupowanie specjalnych konstrukcji), jednak chyba nikt nie przepada za mikropłatnościami. Używajmy ich więc z rozwagą (posiadamy tylko 10 sztuk!). Plus jest taki, że podczas wykonywania questów istnieje możliwość zarabiania dodatkowych świecidełek :)

W produkcji studia Plarium Global osiągamy kolejne poziomy doświadczenia, dzięki czemu uzyskujemy więcej możliwości niż dotychczas. Jedną z najlepszych rzeczy, jakie autorzy mogli podarować graczom, jest możliwość odbudowy imperium natychmiast (przypieszanie prac jest darmowe). To jednak nie trwa wiecznie i prędzej, czy później należy liczyć się z oczekiwaniem rzędu kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu minut.

Na koniec wspomnę o jeszcze jednej rzeczy, która urzekła mnie, jako wielką antyfankę gier strategicznych – brak konieczności podążania ślepo za tutorialem. Jeżeli chcemy, możemy mu się podporządkować, jeśli nie – działamy po swojemu! Podsumowując – warta uwagi aplikacja, która zabierze Wam z życia wiele cennych godzin :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Stormfall: Rise of BalurPlarium Global LtdGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button