Zoidtrip – czy to trójkąt, czy latawiec?

Zoidtrip to prosta gra zręcznościowa, w której przychodzi nam sterować czymś w rodzaju latawca, bądź jak kto woli – trójkąta z wstęgami. Rekordowe wyniki w produkcji po ponad 200 punktów. Osobiście nie wiem jakim cudem można tyle zdobyć, skoro rekord naszej redakcji wyniósł 30 kilka punktów. Tak, czy inaczej – aplikacja warta uwagi.

zoid

Gra ma okazję odblokować kilka głównych bohaterów. Za każdy pobity w zabawie rekord, udaje nam się uzyskać jedną koronę. By móc sobie pozwolić na wykup postaci, należy zebrać odpowiednią ilość punktów i wspomnianych fantów. Czyli najlepiej jest na początku przegrywać po każdym zdobytym punkcie, by nabić sobie sporą pulę koron :P Taki myk!

Sterowanie na kolorowych planszach odbywa się przy pomocy dotyku. Jedno pacnięcie oznacza zmianę kierunku lotu latawca. Jeżeli sądzicie, że obsługa jest prosta, to bardzo się mylicie. Dawno nie spotkałam się z tak trudną zręcznościówką.

Podczas rozgrywki przyjdzie nam omijać platformy, pędząc w powietrzu. Spotkamy się ze stałymi, oraz ruchomymi obiektami. Szczególne problemy zwykle bywają z tymi drugimi, bo ciężko jest dobrze ,,wyczaić” moment skrętu.

zoid2

Żeby wiedzieć, gdzie ostatnio utknęliśmy, autorzy linią przerywaną oznaczają miejsce naszego rekordu. Dzięki temu mamy motywację do przejścia jeszcze troszkę dalej (co zwykle i tak działa wręcz odwrotnie, bo z naszego ,,tak bardzo chcę” wychodzi stres i trzęsiawka rąk).

Oprawa graficzna jest miła dla oka. Autorzy zadbali o pastelowe kolory zmieniają się przy każdym nowym uruchomieniu gry. Ścieżka dźwiękowa jest jak najbardziej do zniesienia, natomiast możliwości kupowania nowych postaci za wirtualną walutę, bądź prawdziwe pieniądze, dają szansę na rozwój i dodatkowe atrakcje.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
ZoidtripTriple Trip StudioGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button