Stickman Ski Racer – narysowane postaci też lubią poszaleć na śniegu!

Macie ochotę poszaleć na śniegu, jednak pogoda za oknem na razie Wam na to nie pozwala? Jeżeli pobierzecie na swojego smartfona Stickman Ski Racer, prawdziwy biały puch nie będzie Wam potrzebny do tego, by w zwariowany sposób skorzystać z nart!

W grze Stickman Ski Racer wcielamy się w postać narysowanego  na kartce papieru, czarnego ludzika, który postanawia włożyć na swoje nogi nowiutkie narty i trochę na nich poszaleć. Oczywiście, to my musimy robić wszystko, by główny bohater z każdej akrobacji wychodził cało i przez swoje ekwilibrystyczne zachowanie nie złamał sobie karku, a to wcale nie tak proste, jak mogłoby się wydawać.

Autorzy opisywanej produkcji  przygotowali dla graczy 30 poziomów. Na każdym z nich musimy od początku do końca przejechać przygotowany wcześniej tor dla narciarzy. Pierwsze levele nie należą do bardzo wymagających, w przeciwieństwie do tych występujących później, gdzie niemal na każdym kroku napotkać można na skomplikowane elementy utrudniające życie.

Na końcu każdego poziomu wyświetla się podsumowanie naszych poczynań. Maksymalnie zdobyć tutaj można trzy gwiazdki. Aby to osiągnąć, należy po pierwsze zmieścić się w określonym czasie, a po drugie – zbierać wirtualną walutę porozrzucaną w zimowej krainie znajdującej się na kartce papieru.

Sterowanie bohaterem w Stickman Ski Racer nie należy do najbardziej standardowych, a to dlatego, że polega ono zarówno na wykorzystywaniu akcelerometru, jak i ekranu dotykowego. Początkowo wydaje się to dość skomplikowane, jednak całkiem szybko wchodzi w krew.

O oprawie graficznej opisywanego tytułu nie trzeba wiele pisać. Jak to zwykle bywa w przypadku gier ze Stickmanem w roli głównej, w Stickman Ski Racer  do czynienia mamy z dość specyficzną grafiką, która z jednej strony przygotowana jest całkiem schludnie, jednak nie należy do nowoczesnych.

Grę z tego wpisu znajdziecie w Google Play oraz AppStore. Androidowcy pobrać ją mogą za darmo, natomiast iOS-owcy muszą zapłacić niecałego dolara.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button