The CATch! – uciekaj i zbieraj

Internet za kociakami szaleje. To potwierdzony fakt, a jeśli o nim nie wiecie, to na pewno się przekonacie. Ile razy widzieliście zdjęcia kotów w różnych memach itd. porównując to do ilości innych zwierzaków? No właśnie. Bohaterem gry, którą właśnie prezentujemy jest nie kto inny, a właśnie kot. Gruby kot.

Czas więc na fabułę. Pewnego dnia nasza pani wróciła ze sklepu, a zwierzak leżał obok stołu licząc na jakieś jedzenie. Zaciekawiony tym, co na górze, wskoczył na stolik i korzystając z nieuwagi swojej opiekunki ukradł leżące tam parówki. Teraz objaśnia się nasze zadanie. Musimy uciekać i zbierać jak najwięcej fantów w postaci mleka, owoców oraz rybek, które znajdą się na naszej drodze. Podczas naszego biegu trzeba unikać wszelakich przeszkód, którymi są ptaki, psy, doły, kosze na śmieci i kilka innych, bardzo fajnie rozwiązanych rzeczy.

Sterowanie należy do jednych z najlepiej rozwiązanych spośród wszystkich testowanych tutaj gier. Połączono ekran wraz z czujnikami położenia telefonu. Musimy skakać, przechodzić z lewej do prawej na trasie, balansować na rurach, prześlizgiwać się (np. między nogami naszej pani). Wszystko to rozwiązano bardzo przyjemnie.

Wymienione wyżej rzeczy wpływają na grywalność, która jest bardzo wysoka. Miło gra się i pokonuje kolejne przeszkody. Prowadzony jest także stały ranking, który pokazuje najlepszych graczy każdego dnia. Ciężko jest dostać się choćby do pierwszego tysiąca.

Grafika również jest bardzo dobra. Fajne modele, kolory. Nie mamy tutaj może wielu efektów rodem z komputerowych symulacji ale wszystko jest zadowalające i ma klimat produkcji sprzed kilku lat. Dźwięki i muzyka stoją na wysokim poziomie, więc wszystko jest wykonane ok. Wydajność,a konkretniej jej optymalizacja również jest mocną stroną gry.

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button