Stealth Inc – platformówka o przebiegłym hakerze

Marzyliście kiedyś o tym, by zostać hakerem? Gra o nazwie Stealth Inc. da Wam możliwość wcielenia się w jednego z przedstawicieli komputerowych geniuszy. Niestety, nie będziecie mieli okazji nic „hackować”, natomiast przyjdzie Wam… dużo skakać.

Głównym bohaterem Stealth Inc. jest przebiegły haker, który dostaje się do tajemniczego miejsca. Nasz cel jest prosty – musimy wspomnianym gościem kierować i robić wszystko, by ominąć jak najwięcej zabezpieczeń. Jeżeli lubicie gry pokroju Super Mario Bros – będziecie zadowoleni. W opisywanej produkcji mamy całą masę platform do użycia i wiele zadań do wykonania. Niech nie zwiedzie Was sam wygląd aplikacji – ukończenie plansz nie należy do prostych czynności.

Producenci Stealth Inc. nie przygotowali zbyt wielu leveli. Mamy ich tylko około trzydziestu. Do zrobienia jest jednak naprawdę wiele, bo poza wykonywaniem zadań głównych, dostępne są jeszcze zadania poboczne w postaci osiągnięć. Aby jeszcze bardziej nam urozmaicić zabawę – przygotowano także tablicę osiągnięć online.

Jak widzicie na screenach, oprawa graficzna Stealth Inc. to nic innego jak kolejne pikselowe dzieło. Pikselowe, lecz nie w „surowym” tego słowa znaczeniu. Kwadraciastych postaci tutaj nie dostrzeżecie. Mimo że tego typu produkcji powstało w ostatnim czasie naprawdę wiele, ta z tego wpisu wygląda naprawdę bardzo dobrze i nie wyobrażam sobie jej w zupełnie innej szacie.

Stealth Inc. do pobrania za $4,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button