DarmoweGry na iOSiOS

Fish Heroes – Angry Birdsy w świecie… ryb

Widziałem już wiele podróbek wszechobecnych Angry Birdsów. Jedne są lepsze, drugie dużo, dużo gorsze. Do tej pierwszej grupy z pewnością zaliczyć można apkę Fish Hereos, którą opiszemy dla Was właśnie w tym wpisie.

W grze Fish Hereos wcielamy się w postać kwadratowych (tak, dobrze przeczytaliście – kwadratowych!) rybek, które za wszelką cenę chcą przejąć od rekinów władzę w oceanie. Sprawa prosta nie jest, ale oczywiście z naszą pomocą wszystko jest możliwe. Musimy tylko wykazać się naprawdę snajperską celnością, a niekiedy także sprytem.

Rozgrywka w Fish Hereos wygląda podobnie, jak w Angry Birdsach. Różnica jest taka, że tutaj nasz cel widzimy przed sobą, a nie obok nas. Wszystko jest w trójwymiarze, co jednak nie oznacza, że gra wygląda lepiej od hitu studia Rovio. Plansze wprawdzie są barwne i nie rażą niedoskonałością, lecz na pewno nikt z Was nie nazwie ich idealnymi.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali całkiem sporą ilość plansz do ukończenia. Nie zabrakło też miejsca dla osiągnięć do wykonania i tablicy wyników, w której każdy gracz na świecie może chwalić się swoimi sukcesami na oceanicznej arenie.

O Fish Hereos pewnie bym nie wspomniał, gdyby nie fakt, iż gra kosztuje na co dzień prawie dwa dolary, a obecnie jest darmowa. Cóż, uważam, że dwa dolary to zbyt dużo jak na takiej klasy produkcję. Ale za darmo? Myślę, że warto się skusić ;)

Fish Hereos do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close