Office Hero – broń swojego biura!

Co byście zrobili, gdyby biurowiec, w którym pracujecie został zaatakowany przez konkurencję? Ucieklibyście czy walczyli do upadłego? Bohaterowie gry o nazwie Office Hero zdecydowali się na tę drugą opcję. Czy słusznie? Przekonajcie się sami!

Tak jak wspomniałem we wstępie,  akcja gry Office Hero toczy się w biurze pewnej firmy. W zwykły, szary dzień pracy pomieszczenie z mnóstwem biurek, foteli i komputerów zostaje napadnięte przez waleczną i mściwą konkurencję. Naszym zadaniem jest powstrzymać napastników przed dostaniem się do tajnych pomieszczeń korporacji i zniszczeniu wszystkiego, co udało jej się zbudować przez wiele lat na rynku.

Bez dwóch zdań opisywaną produkcję nazwać można grą obronną. Tutaj nie chodzimy bowiem jedną postacią wyposażoną w broń i nie niszczymy każdego, kto stanie nam na drodze. Wykorzystujemy natomiast wielu wirtualnych osobników naraz i staramy się zrobić wszystko, by użyć ich zdolności tak dobrze, jak tylko jesteśmy w stanie. Oczywiście, facet w garniturku nie jest w stanie zrobić tego samego, co sekretarka – trzeba więc nieco pogłówkować, by wyjść z biurowej bitwy zwycięsko.

Do przejścia jest w Office Hero 50 leveli. Mam nadzieję, że jedna z aktualizacji powiększy tę liczbę, co jednak nie wyklucza, iż aktualny stan pozwala na naprawdę wiele minut dobrej i niepowtarzalnej zabawy.

Grę można pobrać z AppStore całkowicie za darmo. Jeśli biurowy klimat jest tym, co Was w tego typu produkcjach rajcuje – nie zastanawiać się, tylko pobierać! :)

Office Hero do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button