Star Thief – uratuj wszystkie gwiazdki

Po planszy porozsypywały się gwiazdki. Myślicie, że uda Wam się podbierać je wszystkie? Star Thief to fantastyczna gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest uwalnianie i zbieranie gwiazdek, które spadły na ziemię. Świetna zabawa gwarantowana!

W wiosce zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Na ziemi leżą gwiazdki, niektóre ukrywają się w budynkach, inne grupowo utrzymują się nad powierzchnią, a kolejne zostały uwięzione. Zadaniem gracza jest uwolnienie wszystkich gwiazdek, poprzez dotykanie ich na ekranie.

Za każdą zdobytą gwiazdkę zbieramy punkty. Na koniec levelu zostajemy podliczeni. Możemy zdobyć maksymalnie 3 gwiazdy końcowe. Wystarczy jednak zapełnić chociaż jedną, aby uzyskać promocję do kolejnego etapu.

Jakie przeszkadzajki możemy spotkać po drodze? Zacznijmy od początku. To nie my poruszamy się w prawo, lecz aplikacja robi to za nas. Jeżeli nie zdążymy zebrać gwiazdek na czas, nie będziemy mogli już do nich wrócić. Często się zdarza, że żółte figury ustawione są dookoła czerwonych prostokątów.

Twórcy aplikacji zachęcają nas do użycia dwóch palców, w celu szybszego zebrania elementów – w tym miejscu trzeba bardzo uważać. Wspomniane czerwone obiekty są śmiertelnie niebezpieczne – jeżeli najedziemy na nie palcem, nasza misja kończy się porażką.

Spotkacie się z pewnością z ponumerowanymi gwiazdami – należy klikać w kolejne cyferki, aby odblokować interesujące nas gwiazdki. Jeżeli kolejność będzie zaburzona, niestety – nie uda się zebrać ukrytych fantów.

Jeżeli któraś z gwiazd będzie uwięziona w klatce, poszukajcie w pobliżu kamienia, bądź sopla, który umożliwi Wam zniszczenie metalowej uwięzi. Sopel wystarczy dotknąć palcem. Kamień należy przerzucić, przesuwając palcem po ekranie w określoną stronę.

icon
Star ThiefPaul EwersGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button