Drunk Text Savior – kontroler wysyłanych wiadomości

Drunk Text Savior to aplikacja, która sprawdza status upojenia alkoholowego użytkownika iPhone’a za pomocą rozszyfrowywania słów, jakie ten ma ochotę wysłać do adresata swojego smsa.

Jeżeli zdarzało Wam się, że pod wpływem alkoholu wypisywaliście głupoty i wysyłaliście do biednych ludzi, lepiej zaopatrzcie się w opisywaną aplikację. Na podstawie słów wstawionych do wiadomości, Drunk Text Savior będzie w stanie uratować Wam tyłki przed nieprzyjemnościami dnia ,,następnego” :)

Aplikacja posiada kilka opcji. Przede wszystkim możemy za jej pośrednictwem wysłać smsa, opublikować post na Facebooku, wstawić wpis na Tweeterze, bądź zamówić taksówkę.

Testowałam narzędzie w języku polskim i angielskim. W przypadku naszego ojczystego języka, za każdym razem, kiedy chciałam wysłać normalną wiadomość, pojawiała się informacja, która odradzała mi klikanie przycisku ,,send”. Kiedy ten sam tekst napisałam w języku angielskim, okazało się, że apka uznała mnie za trzeźwą i bez problemu wysłała smsa.

Z tego zdążyłam wywnioskować, że program wyłapuje wulgaryzmy pisane w języku angielskim, oraz dziwnie napisane słowa (które w przypadku języka polskiego były notoryczne). Kiedy suwak z pomarańczowym płynem dojdzie do maksimum, apka będzie starała się za wszelką cenę uchronić nas przed wysłaniem czegoś, czego będziemy żałować, wysyłając powiadomienia ,,save me”.

Drunk Text Savior to zdecydowanie bardzo ciekawa aplikacja, lecz zupełnie nieprzystosowana do naszego języka. Jeżeli posługujecie się angielskim – możecie cieszyć się jej dobrodziejstwami za każdym razem, kiedy przyjdzie Wam do głowy napisać coś po pijaku ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button