Star – różowa gwiazda w potrzebie!

f5e30f5d-d0c4-46e2-ab47-ba896ec43817Wyciągnięcie pomocnej dłoni nic nie kosztuje a może komuś poprawić nastrój czy też rozwiązać życiowy kłopot. Dziś kryzys przechodzi podwodna rozgwiazda, która pragnie osiedlić się na stałym gruncie. Pomóż!

Star jest jak do tej pory jedynym dziełem grupy ZMware team. Mimo, iż gra nie jest popularna zyskała już kilka dobrych ocen od użytkowników Windows’a Phone.

Głównym bohaterem gry jest rozgwiazda żyjąca sobie pod powierzchnią wody. Niestety z przyczyn nienaturalnych została ona wysiedlona ze swojej platformy o nazwie „rafa koralowa”. Zadaniem gracza jest pozbycie się wszelkich elementów, na których znajduje się gwiazdka i umożliwienie jej stabilnego osiedlenia się w domu. Elementami torujący trasę są kamienie, drewniane klocki, paczki dynamitu czy też stworzone z kamienia, drewna lub stali twory geometryczne.

Tak jak łatwo pozbyć się drewna tak z kamieniem i metalem jest nieco gorzej. Skały pękają po uderzeniu o grunt a metalowe części są niestety nietykalne. Jednak i na to znajdzie się sposób w postaci dynamitu. Ta groźna rzecz służy nam pomocą i pozwala pozbyć się zbędnych przedmiotów lub sprawia, że gwiazda unosie się na pewną wysokość. Ułożenia platform są bardzo różne i trzeba trochę się trochę nagłowić jak poprawnie wykonać dany ruch. Niestety czasem nasza wygrana zależy tylko od szczęścia.

Wszystkich rund do przejścia jest 60. Nie są one wyjątkowo trudne lecz do łatwych także nie należą. Autorzy dodatkowo dodali cztery zagadkowe etapy, które zakończą naszą podwodną przygodę.

Gra pod względem graficznym dobrze się sprawdza. Wszystko jest wyraźnie zarysowane i gracz nie będzie miał problemu z odnalezieniem się w tej aplikacji. Dźwięki po dłuższym czasie mogą stać się irytujące więc nic tak nie ucieszy użytkownika jak przycisk „sound : off”.

Fabuły gry nie jest może innowacyjna ani zaskakująca. Jednak myślę, że warto dać jej szansę i wypróbować ją na swoim ekranie.

Ocena końcowa: -7/10.                                                                               

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button