EventInfo – mobilny „must have” dla imprezowiczów

Wybierasz się ze znajomymi na miasto, ale nie za bardzo wiesz, w którym klubie dzieje się w dany weekend coś ciekawego? Z pomocą przychodzi Ci polska aplikacja na Androida o nazwie EventInfo, o której napiszemy więcej w tym wpisie.

event1

Program EventInfo pozwala swoim użytkownikom na zaplanowanie wypadu na miasto. Przydaje się szczególnie wtedy, gdy nie mamy pomysłu, na to do jakiego miejsca wybrać się, by dobrze się zabawić czy po prostu wypić kilka drinków (rzecz jasna, bezalkoholowych ;)).

EventInfo działa bezproblemowo. Korzystanie z aplikacji nie sprawia najmniejszych problemów. Oczywiście, cały program jest w polskiej wersji językowej, dzięki czemu można zagłębiać się w dostępne funkcje bez konieczności zamartwiania się słabą znajomością angielskiego.

Co poza przeglądaniem ofert oferuje opisywane narzędzie? Pozwala nam zapraszać znajomych na konkretną imprezę oraz udostępniać zdjęcia z danego wydarzenia. Wszystko, oczywiście, za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

event2

Warto wspomnieć, że w EventInfo istnieje możliwość gry w mini-aplikację, dzięki której można zdobyć wejściówki na przeróżne wydarzenia. Mini gra jest całkiem prosta, a nagrody, jakie można wygrać – bardzo cenne, szczególnie dla imprezowiczów. Warto zatem zainteresować się wspomnianym programem, nawet jeśli jego funkcje społecznościowe nie wydają na się niczym szczególnym.

EventInfo pobrać można z Google Play całkowicie za darmo. Warto? Mnie tego typu aplikacja raczej by się nie przydała. Jeżeli w Waszym przypadku jest inaczej, wydaje mi się, że powinniście się programem zainteresować. I to poważnie.

EventInfo do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button