FishExpert – łowienie ryb po „nowoczesnemu”

Lubisz łowić ryby, lecz nie zawsze masz czas, by stawić się na organizowanych w danym miejscu zawodach? Teraz to nie problem. Dzięki aplikacji o nazwie FishExpert będziesz mógł porywalizować z innymi wędkarzami, nie widząc się z nimi. Jak to możliwe? Za chwilę się przekonacie.

fish2

Opisywana aplikacja pozwala nam uczestniczyć w zawodach wędkarskich online. Jak to działa? Zgłaszamy chęć rywalizacji, będąc na rybach, a następnie każdy złowiony okaz zgłaszamy do programu. Im większa ryba, tym więcej punktów zdobywamy. Oczywiście, wszystko jest weryfikowane, tak aby oszukiwanie było utrudnione.

Weryfikacja to nic skomplikowanego. Po prostu robimy zdjęcie złowionej ryby. Na fotografii musi znajdować się miarka w centymetrach. Dodatkowo, należy podać kilka innych parametrów, dzięki którym naliczane są punkty turniejowe. Zwycięzcą zostaje osoba, która znajdzie się na pierwszym miejscu rankingu.

fish1

Program FishExpert nie tylko pozwala nam brać udział w nowoczesnych zawodach wędkarskich. Dzięki niej możemy także zapisywać nasze dotychczasowe osiągnięcia w łowieniu ryb. Apka korzysta z GPS, dzięki czemu możemy traktować program jako swego rodzaju e-dziennik, w którym zapisywane są miejsca, gdzie łowiliśmy oraz zdjęcia złapanych przez nas okazów.

Nie jestem wędkarzem, więc ciężko określić mi, czy FishExpert to bardzo przydatne narzędzie. Opcje dostępne w programie wydają się być całkiem interesujące, dlatego postanowiłem o tej apce wspomnieć na łamach AppsBlogu.

FishExpert do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button