Smash Cops Heat – ale panie władzo, jak to mandacik?

Uciekaliśmy już przez gliniarzami szybkimi samochodami, strzelaliśmy już do wszelakich sił policyjnych, a także na odwrót. Teraz czas usiąść za kierownicą radiowozu. I rozwalić trochę drogich samochodów!

unnamedCA8WF3IW

Smash Cops Heat to znakomita gra od programistów ze studia Hutch Games, które debiutuje tą grą na Google Play. Nie powiem, panowie zapowiadają się ciekawie. W aplikacji wcielamy się w skórę nietypowego zjadacza pączków, zasiadającego za kierownicą dość szybkiego auta. Jednak wstawianie mandatów, jak bardzo by było satysfakcjonujące, niestety nie nadaje się na tematykę gry na Androida (a może jednak?). Zatem zamiast machać lizakiem na piratów, będziemy ich po prostu… taranować. Naszym wozem policyjnym sterujemy za pomocą palca przymocowanego za samochodem. Taki system wymaga trochę wprawy, jednak potem bardzo przyjemnie wchodzi się w zakręty oraz driftuje po przeciwnych pasach. Drugi z palców musimy umieścić nad przyciskiem odpowiedzialnym za wbicie się w goniony samochód. Po zużyciu tej umiejętności musimy niestety chwilę poczekać, chyba, że mamy instantrame, które zdobywamy w misjach i możemy kupić za realne pieniądze. Misje polegają głównie na pościgu, dogonieniu danego auta i sprowadzeniem jego paska życia do zera, zanim ucieknie, albo nasz samochód zbierze wystarczającą ilość uderzeń, by odmówić posłuszeństwa. Czasem trafimy też na tor przeszkód, który postaramy się przejechać bez poruszenia słupków i zebraniu kawałków pączka. Gra przepełniona jest ulepszeniami i wszelkimi znajdźkami, nowe wozy, dodatkowe powerupy, mnóstwo ciekawych rzeczy do odblokowania, nie tylko za prawdziwe pieniądze, ale także za gwiazdki, które stanowią ocenę naszych zadań.

unnamedCAX7ZIMR

Technicznie jest rewelacyjnie, jest to jedna z gier w tym tygodniu, które sprawiły mi ogromną frajdę nie tylko samą rozgrywką, ale też grafiką i jej płynnością. Słoneczne ulice, gdzieś w okolicach plaż Miami, szybkie samochody, wszystko ładnie wymodelowane, a przede wszystkim płynne. Dźwięki bardzo przyjemne i żywe, świetnie pasują do rozgrywki.

Gra naprawdę zasługuje na chwilę uwagi, warto dać jej szansę, może Wam się spodoba.

Ocena AppsBlog to 8/10.

Smash Cops Heat do pobrania za darmo z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button