Squibble – pokieruj ośmiorniczką

Przed nami kolejna z gier, które są jednocześnie proste i trudne. Może lepiej byłoby powiedzieć, że zasady są proste, a sama rozgrywka do najłatwiejszych nie należy. To Squibble Free, której bohaterem jest dziwne, zielone stworzenie będące prawdopodobnie ośmiornicą.

Ta została porwana przez szalonego naukowca ze swojego domu, którym niewątpliwie jest ocean. Nie możemy dopuścić do tego, by na naszym zwierzątku dokonywane były eksperymenty, które mogą zagrozić jego zdrowiu, a nawet życiu. Nie chcemy tego równie jak nasz bohater.

Co będzie więc naszym zadaniem? Musimy wydostać się z domu naukowca i wrócić do siebie – najlepiej będąc żywymi. Dokonujemy tego za pomocą macek, które posiada ośmiorniczka. Przyczepiamy się maksymalnie dwoma jednocześnie do okolicznych rzeczy. Musimy zrobić to w ten sposób, by zbierać różne fanty i nie dać się zabić. Wiele elementów jest ruchomych – zwłaszcza w dalszej części gry. To sprawia, że nie jest łatwo.

Grywalność stoi na bardzo wysokim poziomie. Wiele osób zachwyca się grą. I słusznie, bo jest naprawdę ciekawie. Nie ma nudy, bo nie ma na nią po prostu czasu. Gdyby tylko było więcej poziomów, to byłoby naprawdę dobrze.

Jeśli chodzi o kwestię audiowizualną, to jest tutaj dość dobrze. Wszystko jest utrzymane w stylistyce rysunkowej. Bardzo fajnie to wygląda i działa płynnie. Jeśli chodzi natomiast o dźwięk, to ten jest średni.

O wszystkim przekonajcie się jednak sami, pobierając grę z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button