Reuters Olympics – zdjęcia najwyższej jakości prosto z Londynu

Igrzyska Olimpijskie już się rozpoczęły. Mimo że w większości dyscyplin odbywają się na razie eliminacje, a nie finałowe rozgrywki, warto już teraz wiedzieć, co dzieje się w Londynie i innych brytyjskich miastach goszczących najlepszych sportowców z całego świata. Dla tych, co oprócz aktualnych wiadomości, lubią także poprzeglądać trochę zdjęć, Reuters wydał niezwykle ciekawy program zarówno dla posiadaczy iPhone’ów jak i iPadów.

Reuters Olympics jest swego rodzaju przeglądarką zdjęć, choć nie do końca. Tak jak już wspomnieliśmy we wstępie, opisywana przez nas aplikacja zawiera w sobie fotki zrobione przez licznych fotoreporterów agencji Reutersa śledzących poczynania na IO 2012.

Program umożliwia nam oglądanie zdjęć z wybranego przez nas dnia igrzysk, a nawet konkretnej dyscypliny sportowej (do wyboru są wszystkie, tak więc na pewno coś dla siebie wybierzecie). Obrazki przeglądać sobie możemy w dowolnej, to jest najbardziej wygodnej, dla nas formie. Poza trybem standardowym, autorzy aplikacji umożliwili uruchomienie pokazu slajdów. Ta druga opcja jest niezwykle wygodna, gdy na przykład jesteśmy czymś zajęci, a chcemy w między czasie poczuć nieco olimpijskiego klimatu.

Jak przystało na szanowaną na całym świecie agencję, zdjęcia zamieszczone w aplikacji Reuters Olympics są naprawdę wysokiej jakości. Najlepiej zatem przeglądać je na iPadzie, choć i użytkownicy iPhone’a mają, oczywiście, możliwość korzystania z programu.

Poza samymi zdjęciami, opisywana przez nas aplikacja daje również okazję do przeczytania informacji dotyczących tegorocznych igrzysk. Bardzo spodobało nam się także to, że w Reuters Olympics udostępniono aktualną klasyfikację medalową, a nawet zamieszczono trochę informacji na temat olimpijskich aren oraz rozgrywanych na nich dyscyplin.

Program z tego wpisu można pobrać zupełnie za darmo. Jeżeli jesteście nim zainteresowani, zapraszamy do odwiedzenia AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button