Kucyki Pony wkrótce w Google Play. I to od Gameloftu

To, w jakim tempie ostatnio Gameloft wydaje gry zaskakuje Was pewnie tak samo, jak i nas. Dopiero co francuski producent  opublikował dwie świetne trójwymiarowe gry – Spider-Mana i Batmana, a już zapowiedział wypuszczenie pięciu kolejnych. Tym razem nie będą to już jednak bardzo rozbudowane aplikacje, ale i tak wśród nich pewnie każdy z Was powinien wybrać coś dla siebie.

Po wyprodukowaniu dwóch produkcji przeznaczonych dla bardziej zaawansowanych graczy, Gameloft postanowiło poszerzyć nieco swoją serię Let’s Play, która przeznaczona jest dla nieco mniej doświadczonych użytkowników smartfonów.

Francuskie studio poinformowało, że pięć nowości, które opublikuje jeszcze latem tego roku, będzie przeznaczonych dla osób z różnych kategorii wiekowych. Zadowoleni być powinni zatem zarówno dzieci, jak i dorośli i chyba rzeczywiście tak jest.

Jeśli chodzi o najmłodszych, to najprawdopodobniej zainteresuje ich przede wszystkim produkcja My Little Pony. Niestety, szczegółów dotyczących produkcji z kucykami w roli głównej na razie nie znamy. Już teraz możemy jednak powiedzieć Wam, że użytkownicy tej aplikacji będą mieli za zadanie budowanie własnego miasteczka Ponyville. Gameloft zapowiedział też, że zamieści w tym tytule kilka ciekawych mini-gierek stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach.

Na budowaniu i modyfikowaniu własnej osady polegać ma także gra Cosmic Colony. W tym akurat przypadku akcja gry nie będzie rozgrywała się jednak w bajkowym świecie, lecz na tajemniczej planecie, gdzie będzie trzeba nie tylko poszerzać swoje miasteczko, lecz także wypełniać różnego rodzaju mniej lub bardziej wymagające misje.

Bardzo ciekawie zapowiada się produkcja Monster Life. Jak czytamy w informacji studia Gameloft, w aplikacji tej gracz będzie musiał hodować i trenować swojego własnego potwora. Co ciekawe, potwór ten nie będzie całkowicie wirtualny, a wykonany z prawdziwej kartki papieru (oczywiście, taki model będziemy wykonywać sami za pomocą udostępnionego szablonu).

Dla nieco starszych użytkowników najnowszych urządzeń Francuzi przygotowali strategię Kingdoms & Lords.  Będzie to typowa produkcja tego typu, w której przede wszystkim staniemy przed szansą poprowadzenia własnej armii i stania się prawdziwym hegemonem na świecie.

Na koniec warto jeszcze napisać o zapowiedzianej produkcji UNO & Friends, która umożliwi rywalizację online w popularne UNO. Aplikacja ma pojawić się zarówno w wersji na smartfony, jak i tablety. Gameloft wspomniał też coś o produkcji stworzonej z myślą o użytkownikach Facebooka.

Co myślicie o nowych pomysłach francuskiego studia? W którą z wyżej wymienionych gier będziecie chcieli zagrać?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button