Rat Fishing – nowa gra od Miniclipa

W ostatnim czasie można było w Google Play zauważyć mniejszą aktywność marki Miniclip. Na szczęście taki stan rzeczy nie utrzymał się długo. Dokładnie dwa dni temu firma z Londynu zamieściła bowiem w sklepie dla Androidowców swoją kolejną produkcję. Tym razem nie będzie ślizgania się na desce czy rzucania granatami, natomiast staniemy przed szansą zapolowania na…szczury. Jesteście na to gotowi? No to zaczynajmy.

W grze Rat Fishing stajemy przed bardzo trudnym zadaniem. W naszym wirtualnym domu na dobre zadomowiły się szczury, a my musimy zrobić wszystko, by je wytępić. Jak to zrobić? Oczywiście, używając sera- ulubionego przysmaku wspomnianych przez nas gryzoni.

Do przejścia w nowej mobilnej produkcji Miniclipa jest ponad 140 poziomów. Liczba ta jest niezwykle imponująca, szczególnie, że przejście któregokolwiek z leveli wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, iż w Rat Fishing musimy rozstawiać żółty, pachnący serek w taki sposób, by zwabić nim chodzące po domu szczury, a następnie użyć wybuchającej miny czy śmiertelnego rażenia prądem do zabicia niepożądanych gości.

Jak przystało na grę wypuszczoną przez znaną i uznaną markę, Rat Fishing charakteryzuje się miłą dla oka grafiką. Mimo że aplikacja nie wyposażona została w pełny trójwymiar, nie można jej wizualnym aspektom czegokolwiek zarzucić.

Warto wspomnieć też o tym,  że Miniclip do swojej produkcji z tego wpisu dodał globalną klasyfikację wyników zintegrowaną z Openfeint. Motywuje to do przechodzenia kolejnych poziomów, a przede wszystkim do polepszania osiąganych rezultatów.

Z racji tego, że gra Rat Fishing jest do pobrania z Google Play za darmo, możecie ją dowolnie przetestować, a później – bez żadnych strat finansowych – odinstalować. Jeżeli uważacie, że rozgrywka polegająca na tępieniu szczurów przypadnie Wam do gustu, po prostu pobierzcie nową grę od Miniclipa i bawcie się najlepiej jak możecie :).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button