Table Hockey – zrelaksuj się przy hokeju stołowym

Wielu z naszych Czytelników pod nazwą hokej stołowy doszukuje się pewnie tzw. cymbergaja, który w naszym kraju staje się osatnio coraz popularniejszy (szczególnie w sezonie wakacyjnym). Okazuje się jednak, że Table Hockey to nie tylko gra, w której zadanie gracza polega na poruszaniu „grzybkiem” i pakowaniu krążka do bramki rywala. Ostatnio w Google Play natrafiliśmy bowiem na dość ciekawą aplikację stworzoną przez studio Brosvision, w której w hokej – w wersji stołowej – gra się nieco inaczej, niż dotychczas.

Tak, jak już wspomnieliśmy na początku, Table Hockey różni się od popularnego cymbergaja. Po pierwsze, w grze tej żaden z graczy nie operuje tzw. grzybkiem, lecz plastikowym hokeistą. Po drugie, ruchy sterowanej przez nas postaci ograniczone są jedynie do pionu. Nie możemy więc wykonywać żadnych uderzeń pod odpowiednim kątem, by krążek mógł ze dwojoną siłą przemieszczać się w kierunku bramki naszego rywala.

Aby nie było zbyt łatwo trafić do bramki przeciwnika, w opisywanej przez nas grze istnieje możliwość zebrania swego rodzaju zielonego tokena (wystarczy po prostu uderzyć w niego krążkiem), dzięki któremu przy naszej bramce mogą wyrosnąć dwa słupki spełniające rolę graczy defensywnych.

Jeśli chodzi o tryby gry, to w sumie nie trzeba tu wiele pisać. Do dyspozycji graczy został oddany tryb Single Player i Multiplayer (rozgrywka na tym samym urządzeniu). Trudno jednak spodziewać się czegoś więcej po grze, w której jedynym zadaniem gracza jest umiejscowienie krążka w bramce rywala.

Mimo że wydawać by się mogło, iż Table Hockey nie grzeszy ładną oprawą graficzną, aplikacja od Brosvision pod względem wizualnym prezentuje się całkiem nieźle i pod tym względem na pewno nie można mieć do niej większych zastrzeżeń.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o tym, że z Google Play można pobrać Table Hockey w wersji przeznaczonej na tablety. Co bardzo ważne, zupełnie za darmo!

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button