Split Lens 2 – chętni na klonowanie?

Szukacie nowoczesnego programu do robienia niepowtarzalnych zdjęć i filmów? Oto Split Lens 2 – aplikacja, która umożliwi Wam tworzenia prawdziwych dzieł sztuki. Co powiecie na film, którego ekran został podzielony na trzy części, a w każdej z nich leci inny filmik. Weźcie znajomych do kupy i zmajstrujcie coś genialnego.

Twórcy aplikacji – SHU ZHEN CHEN odwalili kawał dobrej roboty. Nie widziałam to tej pory narzędzia, które umożliwia miksowanie filmów i zdjęć w jednym czasie. Koniecznie przetestujcie!

Jak widzicie, dzięki opisywanemu programowi możecie sklonować własną osobę. Wystarczy ustawić w programie odpowiednie opcje, postawić smartona w bezpiecznym miejscu i cieszyć się możliwościami produktu.

Po uruchomieniu programu możecie wybrać zdjęcie, bądź nagrywanie filmu. Skupmy się najpierw na fotkach. Wybieracie wzorzec, który ma być użyty podczas zabawy. Macie ich do wyboru dziesiątki, więc możecie kombinować przez długie godziny. Załóżmy, że chcecie się skserować w taki sposób, że sami przekazujecie sobie jakiś przedmiot. Nic bardziej prostego – ustawiacie pierwszą opcję i jedziecie!

Co powiecie na zdjęcie w zdjęciu? Ustawiacie wzór z serduszkiem. Najpierw robicie zdjęcie tła, które będzie lekko zamazane. Kolejnym krokiem jest sfotografowanie celu, który chcemy uwiecznić na zdjęciu w centralnym punkcie. Jeżeli będziemy mieć gotowy projekt, wystarczy pogrzebać w opcjach, aby ulepszyć swoje zdjęcia do perfekcji. Efekty rozmycia, sepia, krople deszczu – wszystkie filtry znajdziecie właśnie na pasku zadań.

Jeżeli chodzi o filmy, program przeszedł sam siebie. Wyobraźcie sobie, że chcecie nagrać trzy filmy, które będziecie chcieli połączyć w jeden. Nic prostszego. Ustalacie wzór, który będzie zawierał trzy różne elementy. Nagrywamy filmy po kolei. Kiedy uda nam się skończyć ostatni, będziemy mieć okazję na odtworzenie wszystkich filmów za jednym razem w … jednym filmie! W prawym górnym rogu nasz znajomy cieszy swoją buźkę, w prawym dolnym koleżanka pije piwo, a z lewej strony widniejemy my, którzy nagrywamy całe zdarzenie.

Ja jestem zachwycona aplikacją. Daje wielkie możliwości w dziedzinie modyfikacji zdjęć, czy filmów. Polecam każdemu, kto lubi mieć pamiątki na swoich urządzeniach ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button