Jewel Galaxy – kosmiczne ,,match 3″

Wszyscy fani ,,match 3″ powinni zainteresować się Jewel Galaxy. Gra odbiega trochę od klasycznych produkcji z tej kategorii. Mamy szansę na zbijanie diamentów zarówno w pionie, poziomie, jak i na skos.

Aplikacja studia Bulkypix jest obecnie bardzo popularna. Osobiście się nie dziwię, gdyż możliwości, jakie daje nam Javel Galaxy są bardzo duże. Przede wszystkim mamy okazję na sprawdzenie swoich sił w dziesiątkach etapów, które są coraz bardziej zagmatwane i wymagają od nas myślenia. Jeżeli lubicie zmagać się z ograniczoną ilością ruchów i grą na czas, to jest produkcja dla Was.

Zaczynamy od samouczka, w którym dowiadujemy się w jaki sposób możemy zbijać diamenty. Przede wszystkim różnica między większością ,,match 3″, a opisywaną produkcją polega na tym, że nie uderzamy klocków, lecz je przeciągamy tak, aby stworzyły minimum potrójne kompozycje w jednym kolorze.

Z pewnością w grze nie zabraknie bonusów. Przede wszystkim należy skupić się na gwiazdkach – te pojawiają się wtedy, gdy uda nam się rozprawić z minimum czterema klockami. Zdobyta gwiazdka zastępuje każdy inny klocek.

Jak widzicie na obrazku wyżej, w grze spotkacie się z wieloma trudnościami. Niektóre diamenty będą zablokowane w ,,koszyczkach”, inne natomiast niedostępne ze względu na kamienie je otaczające. Za odpowiednią kwotę pieniężną będziecie mogli zakupić ulepszenia, które dadzą Wam szansę na bezproblemowe rozprawienie się z błyskotkami.

Gra zawiera 75 etapów ujętych w 5 galaktyk. Po każdej poruszamy się pojedynczo – level za levelem. Plansza wygląda naprawdę kosmicznie – każdy etap oznaczony jest gwiazdą. Kiedy udaje nam się przejść wszystkie poziomy z galaktyki, zobaczymy narysowany na niebie obraz.

Jako wielka fanka gier ,,match 3 zdecydowanie pozostawię produkcję na swoim urządzeniu. Przyjemnie, kolorowo i … inaczej! W końcu coś nowego. Nie jest to może jakieś wyjątkowo innowacyjne rozwiązanie, ale z pewnością sposób na zachęcenie gracza. Polecam wszystkim fanom zbijania klocków ;)

icon
Jewel Galaxy: Gem Match PuzzleKamil KucmaGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button