AppSale – promocje w AppStore #60

W jubileuszowym odcinku AppSale nie może zabraknąć najlepszych przecenionych gier w AppStore. Postaram się, aby dzisiejszy wpis był wyjątkowy. Skoro 60 odsłona cyklu, to zgodnie z matematycznym skracaniem (ok, ok – z matmy nie byłam za dobra), skrócę szanowną sześćdziesiątkę o jedno zero i zaproponuję Wam aż 6 produkcji, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Co przygotowała dla Was w tym szczególnym dniu? Gry, gry i jeszcze raz gry. No, może znajdzie się jeden program do przewidywania pogody :) Oto gościnnie w dzisiejszym wpisie wystąpią: Yet Another Bird, Space Disorder, Unroll Me, Math Smack, Maze-Craze, oraz Weathercube.

Yet Another Bird

Możecie być pewni, że podczas gry w Yet Another Bird będziecie się śmiać, jak nigdy. Wyobraźcie sobie, że na przewodach elektrycznych siadają ptaki. Waszym zadaniem jest uchronienie ich przed porażeniem prądem. W jaki sposób to zrobić? Czytajcie niżej.

Zależnie od tego, jakie ptaszysko posadzi swoją szanowną pupę na przewodzie, będziecie musieli odpowiednio reagować. Przede wszystkim musicie znać sygnały ostrzegawcze, które dają Wam znać o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Są to przede wszystkim świecące się żarówki, oraz widoczny prąd, który przechodzi z jednej strony na drugą.

Aby uchronić ptaki przed porażeniem, wystarczy dotknąć jednego z nich i przestawić je na inny kabel. W ten sposób unikniemy porażenia. Jeżeli spotkacie się z ptakiem rodem ze Sparty, będziecie musieli dosłownie walić w jego ciało, dopóki nie odleci – wyjątkowy uparciuch.

Z pewnością zauważycie również zielone robaczki – sprawiają, że zyskujemy więcej punktów, kiedy ptaszek go wciągnie. Nie zdziwcie się, jeżeli natkniecie się na grubego ptaka, lepiej trzymajcie się z daleka – skubany pierdzi jak oszalały.

Podsumowując: fajna, kolorowa i zabawna gra zręcznościowa, w której ratujemy tyle ptaków, ile tylko będziemy w stanie. Nie ma tu leveli, ani innych zbędnych plansz – wszystko zależy od umiejętności gracza. Przecena z $0,99.

icon
Yet Another Bird GameSuperSike Games Private LimitedGamesBezpłatneDownload

Space Disorder

Jeżeli macie ochotę na kosmiczną podróż, pobierzcie na swoje mobilne urządzenia Space Disorder – grę, w której wcielacie się w rolę małego kosmonauty. Walczycie z siłą grawitacji, a raczej jej brakiem, oraz ulepszacie swoją postać.

Główny bohater jest bardzo sympatyczny. Sterujemy nim w grze za pomocą klawiszy, które znajdują się na ekranie. Z prawej strony zobaczycie bonusy. Takimi bonusami mogą być między innymi bomby, które wysadzają niektóre obiekty, a także różowe przyciski, które odpowiadają za poruszanie się do góry nogami.

Podczas przeprawy zbieramy złote monety, za które następnie w sklepie dla gracza możemy kupić odpowiednie postaci, bądź fanty, których nie udało nam się zebrać w grze. Warto wspomnieć o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na nas. Będą to przede wszystkim lasery. Aby się przed nimi uchronić, warto zakupić specjalną tarczę.

Gra bardzo przypadła mi do gustu. Z pewnością pozostawię ją na swoim urządzeniu, szczególnie, że została przeceniona z $0,99. Po co płacić, skoro można mieć grę za darmo? :)

icon
Space DisorderMi-Clos StudioGamesBezpłatneDownload

 Unroll Me

Unroll Me to zdecydowanie propozycja dla tych, którzy w grach lubią myśleć. Na ekranie widzicie dwa punkty. Jeden z nich jest kulką, drugi natomiast miejscem, w które kula powinna się dostać. Musicie w taki sposób poprzestawiać klocki, aby mogła potoczyć się do wyjścia w odpowiednim czasie.

Zanim piłka wystartuje, macie kilka sekund na ,,ogarnięcie” planszy. Musicie w taki sposób poprzekładać tunele, aby kula mogła potoczyć się bezkolizyjnie do wyjścia. Jeżeli uda Wam się przed czasem dokonać tego trudnego dzieła, będziecie mogli przyspieszyć grę, naciskając przycisk ,,speed up”.

Musicie wiedzieć, że jeżeli nie zdążycie przestawić wszystkich klocków na czas, piłka wybuchnie i będziecie musieli zaczynać od początku.

Zdecydowanie Unroll Me nie należy do prostych gier. Jeżeli macie słomiany zapał, możecie sobie od razu odpuścić. Trzeba się porządnie nakombinować, aby przejść wszystkie levele. Przecena z $0,99.

icon
Unroll Me®Turbo Chilli Pty LtdGamesBezpłatneDownload

 Math Smack

Słyszałam, że ktoś tu ma problemy z tabliczką mnożenia? Jeżeli tak, skuście się na Math Smack. Będziecie mogli szybko opanować sztukę mnożenia, dzięki pomocy zwierzaków, które wychodzą z wykopanych przez nie dziurek.

Zależnie od poziomu, jaki wybierzecie (łatwy, średni, trudny), będziecie mieć okazję na zbijanie zwierzaków wychodzących z norek. Na ekranie początkowym widnieje działanie, którego wynikiem jest dana postać.

Podczas gry, na planszy będą wyświetlać się kolejne działania, Waszym zadaniem jest skojarzenie zwierzaka, który był powiązany z wynikiem, i zbijanie go do czasu, aż na wyświetlaczu nie pojawią się kolejne cyfry. Zabawa może się wydawać prosta, ale wcale taka nie jest.

Miałam problemy z poradzeniem sobie w najprostszym levelu. Mam nadzieję, że pójdzie Wam lepiej ;) Przecena aplikacji z $0,99 na zero.

Item not available.

 Maze-Craze

Wygląda prosto, prawda? Wcale tak nie jest. Jeżeli weźmiecie pod uwagę to, że musicie przeciągać po ekranie kolorową kulę, omijają wszelkie możliwe przeszkody, może się okazać że to mission impossible. Wierzę jednak w Wasze zdolności. Dobrnęłam do końca drugiego levelu…

Zależnie od poziomu, możecie wybrać postać, jaką będziecie kierować. Na początku będzie to kolorowa kula, która następnie będzie mogła być zamieniona na głowę małpy, lub diabła. Naszym zadaniem jest przeciągnięcie postaci do ikonki ,,goal”. Oczywiście każdy kontakt z przeszkodami (na obrazku wyżej są to mury), kończy się śmiercią i koniecznością ponownego uruchomienia levelu.

O ile na początku jest łatwo, bo możemy sterować palcami, o tyle w dalszych poziomach jest trudniej. Mamy do dyspozycji klawiaturę, która umożliwia nam wykonywaniu ruchów co jedną kratkę. Dodatkowymi przeszkadzajkami są ruchome elementy.

Podsumowując: początek był przyjemny, bo prosty, a koniec dramatycznie trudny. Propozycja dla wytrwałych i bardzo cierpliwych graczy. Przecena z $0,99.

Item not available.

 Weathercube

Jaka jest pogoda za oknem? Zamiast oglądać się za siebie, wystarczy zajrzeć do mobilnej aplikacji, która wskaże Wam wszystkie parametry pogodowe, jakie normalny człowiek jest w stanie odczytać.

Interfejs aplikacji jest bardzo przyjemny. Jak widzicie na obrazku wyżej – to coś zupełnie nowego. Do tej pory nie miałam przyjemności poznać aplikację pogodową z grafiką 3D.

Narzędzie umożliwia sprawdzanie aktualnej pogody w naszej okolicy. Jest tak rozbudowana, że sama nie jestem w stanie opisać Wam wszystkich dostępnych w niej opcji. Mogę jedynie wspomnieć, że z pewnością będziecie wiedzieć, jaka jest temperatura na dworze, stopień zachmurzenia, wilgotność powietrza, przewidywana ilość opadów, oraz wiele więcej.

Na taką aplikację pogodową właśnie czekałam! Ładna, nowoczesna i świetnie zorganizowana. Dzielcie się prognozami ze znajomymi, aby Wasze wypady na miasto zawsze były porządnie zabezpieczone w parasole, bądź okulary przeciwsłoneczne :) Przecena z $1,99.

Item not available.

 

 

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button