Splishi Splashi – pikselowe głębiny

Gra o zabawnej nazwie Splishi Splashi to nic innego, jak podwodna pogoń za rybami. Poprawka – za jedną, biedną, małą rybką, którą goni wściekła pirania. Jeżeli lubicie produkcje pikselowe, będziecie mieli szansę na podwodne szaleństwa w takiej właśnie grafice. Aplikacja nie jest może świetną rozrywką na kilka godzin, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by pobawić się chociaż przez kilkanaście minut.

W Splishi Splashi wcielamy się w postać małej rybki, która zwiewa przed goniącą ją, głodną piranią. Rybcia pływa pod wodą, bądź skacze nad jej taflę w celu zdobywania dodatkowych punktów. Obie rybki przemieszczają się z taką samą prędkością. Jeżeli trafimy na jakąś przeszkodę, dystans między naszą bohaterką a drapieżnikiem zmniejsza się. Po drodze spotykamy różne fanty, które dają nam premie punktowe. Zbieramy między innymi monety, kryształki, oraz bąbelki, które dają nam jedzonko.

Wspomniane kryształki często dają nam duży zapas złotych monet 0 czasem jednak zdarza się, że powodują uruchomienie turbodoładowania. Niestety – bonus obejmuje obie ryby, więc jeżeli liczyliście na to, że uda Wam się odpłynąć od wodnego potwora – wielce się pomyliliście. Jak już wspomniałam, gra nadaje się na maksymalnie kilkanaście minut zabawy – później staje się monotonna i nudna. Jeżeli jednak macie ochotę na pikselową grę o ciekawej tematyce – warto przetestować Splishi Splashi.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button