Prognoza pogody

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porówna aplikacje pogodowe. Ponadto przybliży Wam program Internet Speed Test do mierzenia prędkości łącza, oraz Clean Master Phone Boost, który oczyści wasz telefon z przysłowiowych śmieci.

Internet Speed Test to narzędzie, które umożliwi pomiar prędkości łącza w systemie Android. Ma przejrzysty interfejs i pracuje w polskiej wersji językowej. Ponadto wszyscy, którzy nie boją się zaawansowanych ustawień, mogą skorzystać z rozbudowanych opcji konfiguracyjnych. Test pobierania oraz wysyłania danych nie jest żadną niespodzianką. Dodatkowo możecie wybrać jednostkę prędkości, dobrać parametry zależne od rodzaju połączenia, a także podzielić się uzyskanymi wynikami na portalach społecznościowych.

20150206-oa-121.Still004

Clean Master Phone Boost – zwiększa prędkość działania telefonu, a także chroni go przed wirusami. Jest niedościgniona w usuwaniu spamu oraz zwiększaniu wydajności, przez co ciężko jej nie lubić. Clean Master Phone Boost świetnie spełnia swoje zadanie. Pracuje stabilnie, potrafi usuwać niechciane programy, sprząta pamięć z zalegających plików oraz skanuje system przed trojanami. Graczom spodoba się coś jeszcze. Dzięki zwiększeniu pamięci RAM, gry zaczynają płynniej działać i zabawa staje się jeszcze przyjemniejsza. Po zoptymalizowaniu przestrzeń w pamięci telefonu może zwiększyć się nawet o 1 gigabajt.

20150206-oa-121.Still008

W pojedynku spotkają się aplikacje pogodowe. Dzięki takim apkom można łatwiej zaplanować wyjazd na weekend, albo kupić łopatę do samochodu przed zbliżającą się śnieżycą. AccuWeather powalczy z Go Weather EX o miano polecanej aplikacji pogodowej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button