Aliens Abducted – te stworki nauczą Cię świata

Lubicie geografię? A może wręcz przeciwnie? Nienawidzicie jej i w żaden sposób nie możecie się do niej przekonać? Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku sprawdzi się Aliens Abducted – aplikacja autorstwa Bilu Games.

Trzy stworki o nieszczególnie przyjemnej dla oka budowie, starają się odkrywać kolejne państwa na świcie. To walka o życie lub śmierć. W każdym z poziomów (tych jest naprawdę dużo), gracz ma do dyspozycji 3 życia w postaci trzech stworzeń. Każda pomyłka to utrata bohatera – nie szczęście nie na stałe ;)

Zanim gracz przejdzie do prawidłowej części aplikacji, ma okazję obejrzeć historyjkę związaną z całą przygodą. Następnie uruchamia się pierwszy epizod, czyli zgadywanie państw. To forma testu. Na ekranie pojawiają się trzy odpowiedzi z flagami, natomiast formą pytania jest zaznaczenie na globusie miejsca, które powinniśmy odgadnąć. Tym sposobem staramy się dojść jak najdalej.

Każdy poziom składa się z kilku pytań. Jesteśmy ograniczeni czasowo. 10 sekund powinno nam wystarczyć na udzielenie prawidłowej odpowiedzi. Po zakończeniu testu zostajemy podsumowani i otrzymujemy od 1 do 3 gwiazdek. Te z kolei przydają się do odblokowania kolejnego epizodu, jakim są flagi.

Można się bawić w zasadzie bez końca – gra jest wykonana w bardzo ciekawy sposób. Wszystko jest przejrzyste i oczywiste. Osoby nie przepadające za geografią być może przekonają się do tej nauki. Ja sama średnio lubię te ,,gegrę”, lecz czas spędzony w apce oceniam jako bardzo przyjemny. Sporo się nauczyłam (nawet kiedy musiałam powtarzać level po kilka razy :) ).

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button