SpinCraft – kosmiczny dostawca pizzy

Jeżeli lubicie gry zręcznościowe, w których do wykonania macie jakieś misje, z pewnością spodoba Wam się SpinCraft. Historia małego dostawcy pizzy jest dość smutna. Główny bohater był najlepszym dostawcą pizzy w galaktyce. Niestety, coś poszło nie tak i dostało mu się porządnie od szefa. Otrzymał ostatnią szansę. Ma nadzieję, że z naszą pomocą wszystko pójdzie jak z płatka.

Wcielając się w rolę dostawcy, zasiadamy za sterami kosmicznej maszyny, by dostarczyć zamówiony towar do odbiorcy. Problem polega na tym, że po drodze spotyka nas sporo niespodzianek i tylko idealne sterowanie gwarantuje powodzenie misji.

Podczas gry zbieramy złote monety, dzięki którym możemy w sklepiku dla gracza kupić różnego rodzaju przedmioty. Znajdziemy tam przede wszystkim przyspieszenia, oraz specjalne umiejętności rozbijania kolorowych kryształów. Niestety – mikropłatności nie brakuje i na każdym kroku spotykamy się z propozycjami ekstra promocji za prawdziwe pieniądze.

Akcja gry jest naprawdę ciekawa. Oprawa graficzna jest nowoczesna i neonowa, a główny bohater słodki i sprawny. Sterowanie odbywa się przy pomocy joisticka, dzięki któremu możemy zmieniać kierunek lotu, wiru, który daje szansę na niszczenie różnych przeszkód, ikonki skoku, oraz przesuwania palcem po ekranie w celu rozejrzenia się po okolicy. Zniszczenie wszystkich trzech kryształków w kolorze żółtym gwarantuje awans do kolejnego poziomu.

Dodatkowe punkty otrzymujemy za ilość zebranych pieniążków, niezagubione pizze, oraz ogólną ocenę naszej sprawności. Ilość leveli do przejścia jest bardzo duża, więc nawet najbardziej wytrwali gracze będą mieli co robić. Z pewności produkcja od Bulkypix jest tym, co lubi większość z nas.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button