Little Amazon – uciekaj przed Gruul’em i nie daj się złapać

Główną bohaterką Little Amazon jest Lily – mała amazonka, która ucieka przed podłym Gruul’em. Wkraczając w świat dziewczynki, czujemy się wyjątkowo dobrze, gdyż autorzy (Bulkypix) zadbali o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Co prawda mikropłatności jest wiele, jednak można się bez nich obejść.

Początkowo przychodzi nam obejrzeć historyjkę, w której poznajemy bohaterów. Okazuje się że Lily ma do pomocy kilka postaci. Są to stworki, które ratują ją z opresji w najniebezpieczniejszych momentach.

Podczas gry przychodzi nam zbierać złote monety, oraz power-upy. Za pieniążki możemy w sklepie dla gracza kupić ulepszenia związane ze skakaniem, nurkowaniem, strzelaniem i szybkim startem. Podczas jednego startu nie zbieramy zbyt wiele monet (oczywiście zależnie od umiejętności), jednak już po niedługim czasie możemy sobie pozwolić na zakupy.

Sterowanie odbywa się przy pomocy dotykania ikonek na planszy. Im dłużej przytrzymamy palec na ekranie, tym dłuższy skok wykona nasza bohaterka. Sposób poruszania się postacią jest trochę mało dynamiczny, jednak mam wrażenie że można się do niego przyzwyczaić.

Produkcja z całą pewnością zyska duże grono nowych graczy, szczególnie że jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em. Polecam ją dzieciom i dorosłym, fanom platformówek i zręcznościówek – każdemu bez względu na płeć ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button