Speedway GP 2011 – absolutny „must have” dla wszystkich fanów żużla

Żużel z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularnym sportem w naszym kraju. Powodem takiej, a nie innej sytuacji, bez wątpienia jest spora ilość sukcesów naszych rodaków-żużlowców na arenie międzynarodowej oraz stojąca na bardzo wysokim poziomie rodzima ekstraklasa. Dla każdego, kto nie wyobraża sobie dnia bez jakiejkolwiek styczności z wyścigami motocyklowymi, została przygotowana gra „Speedway GP 2011”, dzięki której każdy z nas może stać się sławnym  i cenionym żużlowcem.

Już pierwsze uruchomienie gry daje jasno do zrozumienia, że „Speedway GP 2011” nie jest kolejną amatorską produkcją, a starannie wykonaną aplikacją. Widzimy bowiem nie tylko filmik przedstawiający polecających grę żużlowców z całego świata, lecz także ładnie prezentujące się i miłe dla oka menu.

W grze mamy do dyspozycji dwa tryby gry. Pierwszy jest standardowym szybkim wyścigiem. Wybieramy w nim jedynie zawodnika i tor, a następnie zaczynamy zabawę.

Jeśli chodzi o „Karierę”, czyli tryb numer dwa, to tutaj sprawa wygląda już, oczywiście, nieco inaczej. Rozgrywka jest bowiem w tym przypadku bardziej skomplikowana i wymagająca w porównaniu z pojedynczą rozgrywką.

W sumie do dyspozycji w „Speedway GP 2011” mamy 15 realnych żużlowców i 11 torów przypominających te z rzeczywistego świata. Dzięki temu fani żużla na pewno nie będą już nigdy więcej narzekać na towarzyszącą im w autobusie nudę.

Do plusów „Speedway’a” zaliczyć trzeba bez wątpienia także naprawdę ładnie prezentującą się oprawę graficzną. Zarzucić nie można niczego również i efektom dźwiękowym, choć na pewno nie są one idealne.

Produkcję studia Vivid Games można znaleźć zarówno w Android Markecie, jak i AppStore. Za wersję na ten pierwszy system należy zapłacić nieco ponad trzy złote, natomiast w przypadku iOS-a cena gry wynosi 0,79€

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button